Fly4free.pl

Tanie loty nad Morze Czerwone: Ejlat z Warszawy za 64 PLN!

64 PLN
Oferta nieaktualna
Rafa koralowa
Foto: Opachevsky Irina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Świetna cena za bezpośrednie loty na południe Izraela. W podróż wybierzecie się ostatniego dnia października na 7 dni.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Dokładny termin podróży to 31 października- 7 listopada. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że o tej porze roku w Izraelu temperatury są znacznie wyższe niż w Polsce. Podróż w tytułowej cenie, bez dodatkowych opłat odbędziecie tylko z bagażem podręcznym. Tutaj przeczytacie nasze porady jak najlepiej spakować się na taką wycieczkę.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Hotel Blue położony jest w centrum Ejlatu, w odległości krótkiego spaceru od plaży. Czekają tam na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »