Fly4free.pl

Na Kaszuby! Zbiór noclegów w malowniczej części Polski już od 175 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Curioso.Photography / Shutterstock
od
175 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.02.2022 - 31.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spacery wzdłuż polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego oraz po Kaszubskim i Wdzydzkim Parku Krajobrazowym – to wszystko znajdziecie w niezwykle malowniczym rejonie naszego kraju, czyli na Kaszubach. To właśnie tam proponuję wam wybrać się w kolejną podróż po Polsce.

Na Kaszuby udać się będziecie mogli w okresie (luty-marzec). Jak sami widzicie zakres dat i terminów jest bardzo dużo, a powiem wam w tajemnicy, że dostępne są także takie obejmujące dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się już od 175 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 175 PLN/2 osoby/noc

W oddalonych od Gdyni o nieco ponad 40 km – Kartuzach – proponuję wam noclegi w obiekcie Zakątek Reja. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i posiadają łazienkę z prysznicem. Za dodatkową opłatą będziecie mogli korzystać (na wyłączność) z sauny i jacuzzi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Następny na liście jest 3* hotel Wieniawa Spa & Wellness, który mieści się w pięknie odnowionym pałacu w Rekowie Górnym. Znajduje się on na terenie parku o powierzchni 2 hektarów. W cenie zakwaterowania będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz sauny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt w 4* hotelu Spa Faltom Gdynia Rumia, który położony jest w Rumi, w odległości niespełna 10 km od centrum Gdyni. W cenie zakwaterowania zapewniony będziecie mieli dostęp do strefy Aqua Centrum – gdzie znajduje się: kryty basen, zjeżdżalnie wodne, sauna fińska, parowa oraz na podczerwień, także wanna z hydromasażem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się nieco na południe, a dokładniej do Bytowa, gdzie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu Zamek. Obiekt od Twierdzy Krzyżackiej oddalony jest o jedyne 300 metrów. We wszystkich pokojach mieści się prywatna łazienka, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzie się więcej o tym hotelu

Także w 3* hotelu Victoria w cenie pobytu zapewnione będziecie mieli codzienne śniadania. Sam obiekt znajduje się w miejscowości Bolszewo. Na miejscu będziecie mogli korzystać z sieci WiFi oraz krytego basenu, sauny fińskiej, łaźni tureckiej i jacuzzi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Półwyspie Helskim rekomenduje wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Best Western Jurata, który mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu sosnowego lasu. Na miejscu będziecie mogli korzystać z krytego basenu, sauny oraz wanny z hydromasażem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatni oferowany przeze mnie obiekt – 3* hotel Browar Kościerzyna – jak sama nazwa wskazuje, mieści się w Kościerzynie. Swoim gościom oferuje… możliwość spróbowania lokalnie warzonych złotych trunków. Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę, a na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce

Kaszuby to świetne miejsce dla wszystkich spragnionych kameralnego odpoczynku w towarzystwie natury. Panujący tam spokój, sielskie krajobrazy, ciekawe miasteczka oraz szerokie plaże – w końcu spora część tej historycznej krainy wchodzi w skład Pomorza. Wszystko to sprawia, że region ten przyciąga coraz to więcej turystów z Polski i nie tylko.

Co robić na miejscu? Osobiście polecam wam wycieczkę w okolice Jeziora OstrzyckiegoSłowińskiego Parku Narodowego oraz do Kaszubskiego Parku Etnograficznego w Wdzydzach Kiszewskich. To ostatnie miejsce pozwoli wam bliżej poznać kaszubską kulturę i słynny język.

Foto: Dariusz Jarzabek / Shuttertock
Foto: Dariusz Dembek / Shutterstock
Foto: Janusz Lipinski / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »