Fly4free.pl

4 dni w Mostarze za 475 PLN. Loty z Gdańska + noclegi i auto

475 PLN
mostar most
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zabotnova Inna / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na Bałkany wczesną jesienią. Mostar to z pewnością wizytówka Bośni i Hercegowiny, przekonajcie się o tym sami!

Łącząc loty niskokosztowych przewoźników Ryanair i Wizz Air za bilety zapłacicie 163 PLN/os. Pamiętajcie, że przylatujecie do Tuzli. Proponowane przeze mnie zakwaterowanie (188 PLN/os.) znajduje się w jednym z najsłynniejszych miast tego kraju – Mostarze. Aby się tam dostać najlepiej wynająć auto na cały pobyt w cenie 124 PLN/os.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 20 cm.

Pensjonat leży w centrum Mostaru, zaledwie 200 metrów od wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Starego Mostu. W całym budynku będziecie mogli korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i biurko, mieści się w nich łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Po doliczeniu wszystkich opłat za 4-dniowy pobyt zapłacicie 375 PLN/2 os.

Samochód najlepiej wypożyczyć tuż po przylocie do Tuzli.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »