Fly4free.pl

Majowa premia od banku: do 200 PLN za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków

200 PLN
Samolot i pieniądze
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejna już okazja na zgarnięcie bonusu w gotówce w ramach akcji prowadzonej przez BNP Paribas. Załóżcie konto osobiste bez ruszania się z domu, spełnijcie proste warunki, a dodatkowe pieniądze trafią na wasze konto.

Lubimy tego rodzaju okazje: prosty sposób na zdobycie dodatkowych środków bez konieczności ruszania się z domu (co ma szczególną wartość w obecnej sytuacji). Banki regularnie organizują akcje mające na celu zdobycie nowych klientów, my zaś zachęcamy do korzystania z nich – informując was o tego typu promocjach.

Zdobądźcie swój bonus w wysokości 200 PLN >>

Foto: BNP Paribas

Klasycznie już w przypadku tego typu promocji – jest ona adresowana do nowych klientów banku. Oznacza to, że w akcji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały w banku BNP Paribas konta osobistego przez ostatnie 12 miesięcy. Dobra wiadomość jest taka, że posiadanie innych produktów banku (na przykład karty kredytowej) nie wyklucza was z możliwości zdobycia bonusu.

Spełniacie ten warunek? Doskonale – oznacza to, że nagroda w gotówce jest w zasięgu ręki!

Warunki do zdobycia premii:

Aby zdobyć swoją nagrodę na sam początek musicie:

  • zarejestrować się na stronie dedykowanej promocji;
  • złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową.

Na podjęcie powyższych kroków macie czas do 17 maja 2020 r. Radzę jednak nie zwlekać z rejestracją, bowiem liczba osób mogących wziąć w aktualnej edycji została ograniczona do 3000.

Jeżeli chodzi o kwestę podpisania umowy – odbędzie się to w sposób zdalny, za pomocą wiadomości SMS, natomiast kurier dostarczy wam jedynie kartę debetową, którą należy aktywować do 5 czerwca 2020 r. (do tego dnia macie również czas na podpisanie umowy o prowadzenie rachunku).

Warunki dotyczące wypłaty nagrody podzielone zostały na dwie części. Aby otrzymać pierwsze 100 PLN, należy:

  • wykonać min. 4 transakcje kartą w czerwcu;
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN (może być to własny przelew z innego banku).

Kolejne 100 PLN otrzymacie za:

  • wykonanie min. 4 transakcji BLIKiem w lipcu;
  • ponowne zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 PLN.

Zarejestrujcie się i zdobądźcie 200 PLN premii >>

Do 19 lipca 2020 r. otrzymacie od banku wiadomość na temat otrzymania pierwszej nagrody, natomiast do 24 sierpnia 2020 r. – drugiej. W pierwszym mailu będzie również instrukcja dotycząca ponownego zalogowania się do strony promocji oraz uzupełnienia danych do wypłaty bonusu (musicie to zrobić do 25 lipca 2020 r., w przeciwnym wypadku nagroda przepadnie). Wypłata pierwszej części premii nastąpi do 31 lipca 2020 r., drugiej – do 31 sierpnia 2020 r.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe, za kartę debetową zapłacicie zapłacicie 3 PLN/mies. (chyba że wykonacie nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową). W takim przypadku utrzymanie karty będzie odbywać się bez dodatkowych opłat.

Tutaj zapoznacie się z pełnym regulaminem akcji >>

Łatwa droga do dodatkowych pieniędzy

Na bieżąco informujemy was o nowych promocjach, w ramach których możecie otrzymać bonus w gotówce w zamian za założenie konta w banku. Poniżej znajdziecie dwie aktualne okazje od innych banków:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »