Fly4free.pl

Mikołajki w Szczecinie za 325 PLN. Bezpośrednie loty z Krakowa i noclegi w hotelu ibis

325 PLN
szczecin
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mike Mareen, Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przespacerujcie się po Wałach Chrobrego, odwiedźcie stare miasto z ogromną gotycką katedrą św. Jakuba i wybierzcie się do jednej z puszcz, np. Wkrzańskiej – Szczecin poleca się na city break!

Na wycieczkę wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Do Szczecina z lotniska w Balicach polecicie w dniach 5-8 grudnia. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

W Szczecinie proponuję zatrzymać się w hotelu ibis, który położony jest 5 minut spacerem od starego miasta i Zamku Książąt Pomorskich. W każdym pokoju znajduje się biurko, telewizor, łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków i wygodne łóżko.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 325 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel494 PLN/2 osoby

W Szczecinie polecam wam zakwaterowanie w hotelu ibis, który położony jest w centrum miasta.

zarezerwuj hotel w szczecinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Szczecina

Znakiem rozpoznawczym Szczecina są wznoszące się nad Odrą Wały Chrobrego. To właśnie tam odbywają się najważniejsze imprezy i wydarzenia kulturalne. Nie możecie także pominąć gmachu Muzeum Narodowego, Urzędu Wojewódzkiego i Teatru Współczesnego.

Następnie przejdźcie się na stare miasto i zobaczcie gotycką katedrę św. Jakuba, to drugi najwyższy kościół w Polsce (po bazylice licheńskiej). Co jeszcze? Odwiedźcie Basztę Siedmiu Płaszczy, Rynek Sienny ze Starym Ratuszem oraz renesansowy Zamku Książąt Pomorskich.

Lubicie wypoczynek na łonie natury? Szczecin otoczony jest aż przez 3 puszcze (Wkrzańską, Bukową i Goleniowską) – wybierzcie się do jednej z nich.

Przydatne informacje
  • Zobaczcie 10 największych atrakcji Szczecina.

  • Sprawdźcie najlepsze restauracje w mieście.

  • W linii lotniczej Ryanair w cenę biletu wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »