Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Egipcie za 551 PLN! Loty do Szarm el-Szejk z Wiednia + noclegi z basenem

551 PLN Miesięczny urlop w Szarm el-Szejk
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Idealna propozycja dla osób pracujących zdalnie lub miłośników długiego podróżowania. Wybierz się na miesiąc do słonecznego Egiptu i ciesz się relaksem nad Morzem Czerwonym.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Egiptu podróżować będziesz w terminie 21 listopada – 19 grudnia z lotniska w Wiedniu. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Szarm el-Szejk zatrzymasz się w Apartment in Porto Sharm VIP. Na terenie obiektu znajdziesz basen zewnętrzny z tarasem słonecznym oraz siłownię.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 551 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 553 PLN/pobyt/2 osoby

W Egipcie proponuję noclegi w Apartment in Porto Sharm VIP, który oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje oraz dostęp do basenu zewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 27.07.2026 przez Wakacje.pl
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Hurghadzie z all inclusive 🌊☀️ 4* hotel przy plaży za 2699 PLN
Egipt z Gdańska 2699 PLN

Lato w Hurghadzie z all inclusive 🌊☀️ 4* hotel przy plaży za 2699 PLN

Tygodniowe all inclusive w Egipcie za 1563 PLN 🌤️🍸🏖️
Egipt z Katowic 1563 PLN

Tygodniowe all inclusive w Egipcie za 1563 PLN 🌤️🍸🏖️

Wakacje w Hurghadzie z all inclusive 🌊☀️Tydzień w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu nad Morzem Czerwonym za 2649 PLN
Egipt z 11 miast 2649 PLN

Wakacje w Hurghadzie z all inclusive 🌊☀️Tydzień w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu nad Morzem Czerwonym za 2649 PLN

All inclusive w Egipcie z nurkowaniem w tle 🍸👙 🤿🌊 Tydzień w ⭐⭐⭐⭐ hotelu za 2449 PLN
Egipt z 2 miast 2449 PLN

All inclusive w Egipcie z nurkowaniem w tle 🍸👙 🤿🌊 Tydzień w ⭐⭐⭐⭐ hotelu za 2449 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Skąd tak cena za hotel? Po przekierowaniu na  booking.com pokazuje cenę 3670 zł/pokój 2-osob., zaś na ereams.net za 3749 zl/pokój 2-osob.
Alborz1, 23 sierpnia 2023, 8:09 | odpowiedz
 Oferta jest już nieaktualna. 
Alborz1 Skąd tak cena za hotel? Po przekierowaniu na  booking.com pokazuje cenę 3670 zł/pokój 2-osob., zaś na ereams.net za 3749 zl/pokój 2-osob.
Kamil Walinowicz, 23 sierpnia 2023, 8:14 | odpowiedz