Fly4free.pl

Wakacje w USA: Kalifornia czy Floryda? Ty decydujesz! Bezpośrednio Dreamlinerem PLL LOT za 1864 PLN

1864 PLN
Oferta nieaktualna
Panorama Miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: pisaphotography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Polowaliście na dobrą okazję do USA? Oto ona! Wakacyjne terminy, bezpośrednie loty Dreamlinerem PLL LOT oraz atrakcyjna cena. Wybierzcie się na słoneczną Florydę lub na zachodnie wybrzeże i spędźcie niezapomniane wakacje za oceanem.

W ramach dzisiejszej odsłony „Szalonej Środy” PLL LOT oferuje loty do Ameryki Północnej w obniżonych cenach. Na szczególną uwagę zasługują wakacyjne połączenia na Florydę oraz do Kalifornii, czyli słoneczne Miami oraz kosmopolityczne San Francisco. Dostaniecie się tam bezpośrednim, komfortowym lotem realizowanym na pokładzie Dreamlinera naszego narodowego przewoźnika.

Termin podróży: czerwiec – sierpień
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotelod 253 PLN/pokój

W Miami zatrzymajcie się w 3* hotelu Stadium. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się do Kalifornii? Po wylądowaniu w San Francisco zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4* hotelu sieci Crowne Plaza. Będzie to dobre miejsce na odpoczynek i aklimatyzację po długiej podróży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wypoczynek na Florydzie?

Miami to przede wszystkim piękne plaże, wraz ze swoją najsłynniejszą Miami Beach. Zdecydowanie rekomenduję wybrać się tam na całodniowy relaks. Lubicie aktywny wypoczynek? Na Florydzie nie będziecie narzekać na nudę: odwiedźcie park narodowy Everglades, gdzie będziecie mogli zobaczyć aligatory. Żądni ekstremalnych wrażeń? W okolicach Orlando znajdziecie wiele parków rozrywki (Epcot, Universal Resort i SeaWorld). Najtańsze bilety wstępu to koszt 116 USD.

Zwiedzając San Francisco nie można pominąć przejażdżki zabytkowym tramwajem, mknącym przez strome ulice miasta. Za przejazd zapłacicie 7 USD, jest jednak sposób, by korzystać z nich do woli. Zaopatrzcie się w 7-dniowy bilet na komunikację miejską (w cenie 47 USD), dzięki czemu zyskacie nielimitowane przejazdy po mieście, w tym tramwajami linowymi. Słynny Golden Gate Bridge podziwiać można z wielu punktów widokowych. Polecam wam wybrać się na ten przy Battery Spencer. Na most możecie wejść bezpłatnie pieszo lub wjechać rowerem (opłatę należy uiścić za przejazd autem). Co jeszcze warto zobaczyć w okolicy? Oczywiście parki narodowe – Yosemite, Badwater Basin oraz Death Valley.

Plaża
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Foto: Mikhail Kolesnikov / Shutterstock
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Oferta ważna jest tylko dzisiaj – 20 stycznia 2021.

  • Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do USA znajdziecie tutaj.

  • Podróżując do USA nie potrzebujecie już wizy, pamiętajcie jednak o wypełnieniu ESTA.

  • Szukacie praktycznych rad związanych z podróżą do Stanów Zjednoczonych? Nasze forum to prawdziwa kopalnia wiedzy.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »