Fly4free.pl

Loty do Miami z 2 miast + rejs z wyżywieniem przez Curacao, Arubę oraz Dominikanę od 4278 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4278 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj niezapomnianą wycieczkę za wielką wodę. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odpocznij na słonecznych plażach Florydy, a następnie wybierz się w rejs po Karaibach.

Do Miami polecisz z Berlina lub Warszawy w terminie 13-26 listopada. Do USA z Niemiec udasz się linią TAP Air Portugal, a po drodze przesiądziesz się w Lizbonie. Natomiast ze stolicy naszego kraju podróżować będziesz British Airways z przystankami w Londynie.

W dniach 16-24 listopada czeka cię rejs po Karaibach. Jego trasa wygląda następująco: Miami- Aruba – Curacao – Amber Cove (Dominikana) – Miami. W cenę (575 EUR, około 2465 PLN za osobę) wliczone są opłaty, napiwki dla załogi, animacje oraz wyżywienie.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: TAP Air Portugal lub British Airways
Bagaż: bagaż podręczny (do 8 kg) + przedmiot osobisty

Za loty oraz rejs z wliczonym wyżywieniem zapłacisz od 4278 PLN za osobę

Hotel od 372 PLN/noc/2 osoby

Przed rozpoczęciem rejsu polecam zatrzymać się w 4* hotelu The Fairwind, który będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast po wyprawie na Karaiby rekomenduję zakwaterowanie w 4* hotelu Cardozo. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »