Fly4free.pl

Relaks w Miami i zwiedzanie Nowego Jorku. Loty z Gdańska za 2285 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2285 PLN
Oferta nieaktualna
para turystów w Miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maridav / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
„Wyskocz” wiosną za wielką wodę, gdzie proponuję ci beztroskie lenistwo w Słonecznym Stanie oraz eksplorację miasta, które nigdy nie śpi. Niech smaczku doda fakt, że obie te rzeczy „zaliczysz” w trakcie jednego wyjazdu do USA.

Przygotowana przeze mnie podróż składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji. Pierwszym etapem są przeloty na trasie Gdańsk-Miami oraz Nowy Jork-Gdańsk, które pokonasz na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze.

Drugim i ostatnim elementem jest bezpośredni lot na trasie Miami – Nowy Jork, który odbędziesz na pokładzie samolotu linii American Airlines. Ważne! Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów udasz się z bagażem podręcznym o standardowych rozmiarach oraz przedmiotem osobistym.

Termin podróży: 2 – 14 (15) kwietnia
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System oraz American Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Gdańsk – Miami 2.4
Miami – Nowy Jork 9.4
Nowy Jork – Gdańsk 14 (15).4

Hotel od 409 PLN/2 osoby/noc

W Miami proponuję ci noclegi w obiekcie The Samantha by Lowkl. Każde apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Pod Brooklyn, który znajduje się w sąsiedztwie klubu muzycznego Music Hall of Williamsburg. Także tutaj na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W mieście, które nigdy nie zasypia, możesz także zatrzymać się w 3* hotelu Holiday Inn Wall Street. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w biznesowej części Nowego Jorku. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1537 PLN/tydzień

Na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego, jak i w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »