Fly4free.pl

Tydzień w Meksyku za 3004 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel

3004 PLN
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym sezonie! Wybierzcie się na wybrzeża Jukatanu po hebanową opaleniznę, wspaniałe zdjęcia oraz widoki, które na długo zostaną w waszej pamięci.

W podróż do Meksyku wybierzecie się w terminie 3 – 10 marca. Czeka was lot z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa oraz Air Canada Rouge. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie oraz Montrealu.

Po wylądowaniu od razu polecam wam ruszać do pobliskiego Playa del Carmen, gdzie nie natkniecie się na tłumy turystów oraz zawyżone ceny. Wybrałem tam dla was zakwaterowanie w położonym niedaleko plaży 3* hotelu Maya del Mar.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa / Air Canada Rouge
Bagaż: podręczny
Zakwaterowani: 3* hotel

Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie tylko 3004 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5197 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel 811 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* hotelu Maya del Mar czekają na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, wentylator oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Cenoty to naturalne studnie krasowe, powstałe w wapiennych jaskiniach. Skok do jednej z nich zapewni wam nie tylko nową dozę adrenaliny, ale również zbawienne ochłodzenie w trakcie gorącego dnia. Które z nich są najpiękniejsze? Polecam wam zobaczyć Manatí, Calavera oraz Yaxmuul.

Jeżeli chcielibyście bliżej poznać historię okolicy, wybierzcie się do Izamal lub Tulum, gdzie będzie szansa zwiedzić ruiny dawnego miasta Majów. Szukacie niezapomnianych widoków? Po wspaniałe zdjęcie z podróży oraz na beztroskie plażowanie wybierzcie się na pobliską wyspę Cozumel.

Foto: photopixel / Shutterstock
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Foto: Tiago Fialho / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »