Fly4free.pl

Jukatan first minute: tydzień w 5* hotelu w Playa del Carmen za 3217 PLN (wylot z Warszawy)

3217 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Tiago Fialho / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Meksyk to idealne miejsce na urlop, w czasie którego nie będziecie się nudzić. Dlaczego? Ponieważ znajdziecie tam wszystko, co może być potrzebne do udanego wypoczynku: rajskie plaże, pozostałości dawnych cywilizacji oraz wspaniałą przyrodę.

W podróż do Meksyku udacie się dopiero za kilka miesięcy, tj. w terminie 5 – 12 kwietnia. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Austrian Airlines Po drodze zaplanowano krótkie, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Wiedniu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 5* hotelu Senses Quinta Avenida By Artisan w Playa del Carmen. To świetne miejsce na zaplanowanie urlopu w dwoje: obiekt oferuje m.in. basen na dachu ze wspaniałym widokiem na okolicę oraz akceptuje wyłącznie pełnoletnich gości.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowani: 5* hotel

Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie w 5* hotelu zapłacicie 3217 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 4736 PLN/2 osoby

Warszawa – Meksyk – Warszawa >>

Hotel 1697 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 5* hotelu Senses Quinta Avenida By Artisan urządzono w komfortowy sposób. W każdym z nich znajdziecie klimatyzację, lodówkę, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, dostęp do WiFi oraz duże, wygodne łóżko.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Po pierwsze – rajskie plaże, z których słynie Jukatan. Nie ważne, czy wybierzecie pobliską Playacar lub nieco dalsze Playa Delfines czy Playa Norte. W każdej z zatok znajdziecie turkusową wodę, delikatny biały piasek oraz ciekawy podwodny świat, który czeka na wasze odkrycie!

Po drugie: majestatyczne pozostałości prekolumbijskiej cywilizacji Majów. Ruiny w Tulum, Uxmal czy Chichen Itza to nie tylko niezwykłe budowle, które zostały po dawnej społeczności. To także miejsca pełne zadumy, gdzie dosłownie będziecie mieli szansę dotknąć historii!

Po trzecie – nieco adrenaliny! Cenoty do naturalne krasowe jaskinie wypełnione wodą. Na półwyspie znajdziecie dosłownie kilka tysięcy z nich, a do najpiękniejszych możecie wskoczyć w poszukiwaniu orzeźwienia w upalny dzień. Której nie możecie przegapić? Oczywiście słynnej Cenote Manatí.

Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Foto: photopixel / Shutterstock
Foto: Sabrina Inderbitzi / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »