Fly4free.pl

Tydzień w Maroku za 562 PLN. Loty do Agadiru z Krakowa + 4* hotel ze śniadaniami

562 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Malluk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozpocznijcie tegoroczny sezon urlopowy mocnym akcentem, wybierając się na wypoczynek do Maroka. Na miejscu czeka dużo słońca, piaszczyste plaże oraz wspaniałe warunki do surfingu.

Na wycieczkę do Agadiru udacie się w terminie 3 – 10 kwietnia. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Agadiru, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Zatrzymajcie się w 4* hotelu Argana. Będzie to świetne miejsce na wypoczynek, a także doskonała baza wypadowa – znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od plaży oraz najważniejszych atrakcji Agadiru. Dodatkowo w cenie otrzymacie codzienne śniadania.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz tydzień w 4*hotelu zapłacicie jedynie 562 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 299 PLN/2 osoby

Kraków – Agadir – Kraków >>

Hotel 824 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Argana wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 403 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód i ruszajcie na spotkanie przygody!

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Obowiązkowym punktem zwiedzania Agadiru powinna być twierdza (kazba). Szczególnie polecam wam odwiedzić ją podczas zachodu słońca – taki widok zapamiętacie na długo. Warto także zajrzeć do mediny oraz zrobić zakupy na tradycyjnym marokańskim bazarze. Nie zapomnijcie, że trzeba się nieco potargować!

Gorąco polecam wycieczkę do pobliskiego Taghazout – znajdziecie tam nie tylko długą, ciągnącą się kilometrami piaszczystą plażę, ale także świetne warunki do surfingu oraz prawdziwy klimat marokańskiej osady nad oceanem.

Foto: Jacques / Shutterstock
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Foto: Louis Hansel / unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »