Fly4free.pl

Maroko w wersji all inclusive: tydzień w 4* hotelu nad oceanem od 2478 PLN. Wyloty z Katowic i Warszawy

Foto: Jacques / Shutterstock
od
2478 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.01.2022 - 14.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed wami propozycja spędzenia zimowego tygodnia na słonecznym wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego – tym razem w Afryce! Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i wybierzcie się do komfortowego 4* hotelu z wyżywieniem w formule all inclusive w Agadirze.

Na wycieczkę do Maroka wybierzecie się na początku przyszłego roku, w terminie 7 – 14 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W cenę wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany (nadawany do luku).

W Agadirze będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu LABRANDA Les Dunes d’Or. Zlokalizlowany tuż przy piaszczystej plaży, oferuje darmowe leżaki i parasole, a także podgrzewany basen, 4 restauracje i 3 bary, gdzie będziecie mogli oddawać się beztroskim rozkoszom wczasów z all inclusive.

Termin podróży: 7 – 14 stycznia
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: r.pl
Foto: r.pl
Foto: r.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Choć tym razem urlop upłynie wam pod znakiem beztroskiego all inclusive w 4* hotelu, nie znaczy to że powinniście spędzać cały czas na terenie resortu. Zwłaszcza, że Agadir i okolice mają mnóstwo do zaoferowania!

Fani wypoczynku nad wodą koniecznie powinni odwiedzić Złotą Plażę, która rozciąga się na ponad 7 km i jest szeroka na 300 metrów. Charakteryzuje się ona krystalicznie czystą wodą oraz wspaniałymi zachodami słońca. Na turystów czeka tutaj też przejażdżka na wielbłądzie. Lubicie sporty wodne? Zatem udajcie się do pobliskiego Taghazout, które słynie na całym świecie jako jedna z najlepszych miejscówek dla surferów.

Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta powinna być twierdza (kazba), szczególnie polecam wam odwiedzić ją podczas zachodu słońca – taki widok zapamiętacie na długo. Warto także zajrzeć do mediny oraz zrobić zakupy na tradycyjnym marokańskim bazarze. Nie zapomnijcie, że warto się targować (oraz jest to widziane, jako dobry zwyczaj)!

Przydatne informacje
  • Aktualnie wjazd do Maroka możliwy jest dla osób zaszczepionych lub osób, które posiadają negatywny wynik testu PCR (wykonanego max. 72h przed wylotem)
  • Więcej na temat obowiązujących zasad wjazdu do Maroka przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »