Fly4free.pl

Malta, Skopje i Budapeszt podczas jednej podróży z Warszawy od 199 PLN (326 PLN bez WDC)

199 PLN
Malta łódki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kavalenkava / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na wycieczkę podczas której odwiedzicie śródziemnomorską Maltę, położoną na Bałkanach Macedonię a także zatrzymacie się w stolicy Węgier. Za 4 loty linią Wizz Air zapłacicie już od 199 PLN.

W najniższej cenie dostępne są 2 bilety, za kolejne zapłacicie 10 PLN więcej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Na Malcie proponuję Wam zakwaterowanie w 115 The Strand Hotel and Suites. Obiekt jest zlokalizowany przy porcie Marsamxett w mieście Sliema. Na całym terenie można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie klimatyzowane i ogrzewane pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, garderobę, biurko i sejf. W prywatnej łazience znajduje się suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »