Fly4free.pl

Rajsko! Tydzień na Malediwach w 4* hotelu z wyżywieniem od 5719 PLN (wyloty z 3 miast)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: icemanphotos / Shutterstock
od
5719 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.06.2022 - 25.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się rajski wypoczynek? Nie zastanawiajcie się dwa razy i skorzystajcie z oferty od biura podróży, by rozpoczęcie kalendarzowego lata powitać w przepięknej scenerii Malediwów!

W podróż na rajski archipelag udacie się w terminie 18 – 25 czerwca. Czekają was loty z Gdańska, Krakowa lub Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Swiss oraz Lufthansa.

Na Malediwach będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Embudu Village Maldives. To świetnie oceniany obiekt, w którym czeka was wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji, wspaniałe widoki oraz zakwaterowanie tuż przy piaszczystej plaży.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Gdańska, Krakowa, Warszawy
Biuro podróży: TUI
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: 3 posiłki
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »