3.02.2024

Hiszpanii dla wszystkich: Malaga i Majorka w jednej podróży z Katowic za 378 PLN

378 PLN Malaga + Majorka z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
W „gorącym” okresie obejmującym święta wielkanocne wybierz się na wycieczkę do Hiszpanii. W jej trakcie odpoczniesz i zrelaksujesz się w Andaluzji oraz na Balearach. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

W podróż udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na przełomie marca i kwietnia. Składa się ona z trzech niezależnych przelotów na trasach: Katowice-Malaga, Malaga-Majorka oraz Majorka-Katowice. Z Polski (w obie strony) polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air. Natomiast lot krajowy w Hiszpanii pokonasz samolotem linii Ryanair.

Bez dodatkowych kosztów wycieczkę odbędziesz z małym bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie potrzebujesz żadnych klubów zniżkowych, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: 25 marca – 1 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Malaga 25 marca
Malaga – Majorka 29 marca
Majorka – Katowice 1 kwietnia

Hotel od 280 PLN/2 osoby/noc

W kurorcie Torremolinos proponuję ci noclegi w 3* hotelu Los Jazmines, który znajduje się tuż przy plaży Playamar. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzacje, telewizor LCD oraz lodówkę. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz odkrytego basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W tej samej miejscowości możesz rozważyć także pobyt w 3* hotelu Costa del Sol Torremolinos, który mieści się w spokojnej części miasta. Na jego terenie znajduje się odkryty basen oraz centrum fitness. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Majorce zatrzymaj się w 3* hotelu Amoros, który znajduje się w miejscowości Cala Ratjada. Na miejscu zapewnione będziesz mieć codzienne śniadania, dostęp do dwóch odkrytych basenów oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na największej wyspie Balearów możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu whala!fun, który znajduje się w miejscowości El Arenal. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, lodówka oraz telewizor. W łazience jest prysznic.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 697 PLN/4 dni

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie na Majorkę. Mając do własnej dyspozycji auto, wybierz się w podróż malowniczą drogą MA-10, która biegnie wzdłuż zachodnie wybrzeża największej wyspy Balearów.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 21.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wypoczynek na Costa Brava 🌊☀️ Tydzień all inclusive w 4* hotelu od 2230 PLN
Hiszpania z 10 miast 2230 PLN

Wypoczynek na Costa Brava 🌊☀️ Tydzień all inclusive w 4* hotelu od 2230 PLN

Stolica Katalonii poleca się na wycieczkę ❗️🇪🇸 Loty do Barcelony i 3 noclegi za 667 PLN 🔥
Barcelona z Gdańska 667 PLN

Stolica Katalonii poleca się na wycieczkę ❗️🇪🇸 Loty do Barcelony i 3 noclegi za 667 PLN 🔥

Zbiór lotów do Hiszpanii od 208 PLN 🌤️😎✈️ Bilety z 5 polskich miast 😉
Hiszpania z Polski 208 PLN

Zbiór lotów do Hiszpanii od 208 PLN 🌤️😎✈️ Bilety z 5 polskich miast 😉

Teneryfa w dobrej cenie 🌋☀️ 6 dni w 4* hotelu w Puerto de la Cruz za 2894 PLN
Hiszpania z 2 miast 2894 PLN

Teneryfa w dobrej cenie 🌋☀️ 6 dni w 4* hotelu w Puerto de la Cruz za 2894 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Łodzi (BB)
OD 1668 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Łodzi (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Nerja Club z Gdańska (BB)
OD 1600 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Nerja Club z Gdańska (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Almunecar (5 dni) w Bahía Tropical z Wrocławia
OD 1149 PLN

Almunecar (5 dni) w Bahía Tropical z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Torremolinos (5 dni) w Sandos Griego Hotel z Wrocławia
OD 1639 PLN

Torremolinos (5 dni) w Sandos Griego Hotel z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?