Fly4free.pl

Hiszpanii dla wszystkich: Malaga i Majorka w jednej podróży z Katowic za 378 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
378 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: elvirkins / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W „gorącym” okresie obejmującym święta wielkanocne wybierz się na wycieczkę do Hiszpanii. W jej trakcie odpoczniesz i zrelaksujesz się w Andaluzji oraz na Balearach. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

W podróż udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na przełomie marca i kwietnia. Składa się ona z trzech niezależnych przelotów na trasach: Katowice-Malaga, Malaga-Majorka oraz Majorka-Katowice. Z Polski (w obie strony) polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air. Natomiast lot krajowy w Hiszpanii pokonasz samolotem linii Ryanair.

Bez dodatkowych kosztów wycieczkę odbędziesz z małym bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie potrzebujesz żadnych klubów zniżkowych, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Termin podróży: 25 marca – 1 kwietnia
Linia lotnicza: Ryanair oraz Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Malaga 25 marca
Malaga – Majorka 29 marca
Majorka – Katowice 1 kwietnia

Hotel od 280 PLN/2 osoby/noc

W kurorcie Torremolinos proponuję ci noclegi w 3* hotelu Los Jazmines, który znajduje się tuż przy plaży Playamar. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzacje, telewizor LCD oraz lodówkę. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz odkrytego basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W tej samej miejscowości możesz rozważyć także pobyt w 3* hotelu Costa del Sol Torremolinos, który mieści się w spokojnej części miasta. Na jego terenie znajduje się odkryty basen oraz centrum fitness. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Majorce zatrzymaj się w 3* hotelu Amoros, który znajduje się w miejscowości Cala Ratjada. Na miejscu zapewnione będziesz mieć codzienne śniadania, dostęp do dwóch odkrytych basenów oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na największej wyspie Balearów możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu whala!fun, który znajduje się w miejscowości El Arenal. W każdym pokoju na wyposażeniu jest klimatyzacja, lodówka oraz telewizor. W łazience jest prysznic.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 697 PLN/4 dni

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie na Majorkę. Mając do własnej dyspozycji auto, wybierz się w podróż malowniczą drogą MA-10, która biegnie wzdłuż zachodnie wybrzeża największej wyspy Balearów.

Przydatne informacje: Hiszpania
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty664 PLN
  • Liczba ofert4204
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Hiszpanii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »