Fly4free.pl

Da Nang na egzotyczną majówkę: 8-dniowy wypoczynek za 3065 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami i basenem na dachu

3065 PLN
Most w Da Nang
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Quang nguyen vinh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Majówka w Azji Południowo-Wschodniej to gwarancja udanego wypoczynku w egzotycznej scenerii. Zarezerwujcie swoje bilety na przyszłoroczny weekend majowy, a będziecie mogli zrobić niezapomniane zdjęcie w czasie spaceru po słynnym Golden Bridge, odwiedzić świątynię My Son oraz zrelaksować się na plaży My Khe.

Na wycieczkę do Azji wybierzecie się w atrakcyjnym majówkowym terminie, 29(30) kwietnia – 9 maja. Czekają was loty na pokładzie samolotów świetnej linii lotniczej Qatar Airways z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Dosze.

W Wietnamie skorzystajcie z bardzo niskich cen zakwaterowania i zarezerwujcie dla siebie noclegi w 4* Aria Hotel. Położenie niedaleko plaży, basen na dachu oraz wliczone śniadania sprawią, że będzie to bardzo udany pobyt.

Termin podróży: 29(30 kwietnia) – 9 maja
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za 8-dniowy pobyt dla zapłacicie 3065 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż5580 PLN/2 osoby

Warszawa – Da Nang – Warszawa >>

Loty

Hotel549 PLN/2 osoby

Pokoje w 4* hotelu Aria wyposażone zostały w prywatną łazienkę, klimatyzację, minibar oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Na dobry początek dnia w cenę noclegów wliczone są także codzienne śniadania.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Da Nang to znany turystyczny kurort, gdzie nie zabraknie atrakcji dla podróżnych: tamtejsze plaże zadowolą lubiących leniwy relaks nad wodą, znajdzie się coś również dla turystów preferujących aktywny wypoczynek.

Nastawiacie się na plażowanie? Świetnymi miejscami do wypoczynku będą plaże My Khe, Non Nuoc, Lang Co, gdzie poza leżeniem na ciepłym piasku będziecie mogli również spróbować sportów wodnych.

Jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych okolicy jest słynny Złoty Most – ciągnący się przez 150 m malowniczy punkt widokowy, łączący stację kolejki linowej z ogrodami miejskimi.

Chcielibyście również nieco zapoznać się z miejscową kulturą? Wybierzcie się w tym celu do kompleksu hinduistycznych świątyń w My Son. Da Nang może być także świetnym punktem startowym, by zacząć wycieczkę znaną Hai Van Pass. Popularność drogi wzięła się z programu Top Gear, a w naszej relacji z podróży do Wietnamu opisaliśmy jak wygląda ta trasa. Wsiadajcie na skuter i ruszajcie na spotkanie swojej przygody!

Most w Wietnamie
Foto: TBone Lee / Shutterstock
Plaża w Da Nang
Foto: Arsenie Krasnevsky / Shutterstock
Wejście do świątyni
Foto: ColeMR / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Wietnamu pamiętajcie o konieczności posiadania wizy.

  • W maju w dalszym ciągu będzie trwał wysoki sezon w okolicach Da Nang – będzie ciepło i słonecznie.

  • Lecąc z Qatar Airways poza bagażem podręcznym będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany o sumie wymiarów 300 cm oraz wadze do 30 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »