Fly4free.pl

Majówka w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2679 PLN. Wyloty z 6 miast

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eximtours.pl
od
2679 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.04.2023 - 03.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na wyjazd w trakcie trwania długiego weekendu majowego? Skorzystaj ze świetnej oferty biura podróży Exim Tours i zrelaksuj się na Riwierze Tureckiej. Na miejscu odpoczniesz w luksusowym 5* hotelu z formułą all inclusive.

Urlop w Turcji zaplanowany został w terminie 26 kwietnia – 3 maja. Czeka cię bezpośredni lot z 6 wybranych miast do Antalyi z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku). W cenę wliczono również podstawowe ubezpieczenie.

Spędzisz tydzień w luksusowym 5* hotelu Defne Defnem. Obiekt mieści się 400 metrów od piaszczystej plaży. Na terenie hotelu znajdziesz 2 baseny i aquapark, boisko do siatkówki plażowej, siłownię, taras słoneczny i strefę spa. W każdym pokoju jest TV, klimatyzacja, balkon, wygodne łóżko, prywatna łazienka i dostęp do WiFi. Udanej całości dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Poznania
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »