Fly4free.pl

Majówka w Turcji: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 1868 PLN. Wyloty z 6 miast

Blue Sky
Foto: tui.pl
od
1868 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.04.2022 - 07.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto rezerwuje wcześniej, ten podróżuje taniej! Nie czekajcie na ostatnią chwilę, skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i już dzisiaj zaplanujcie długi weekend majowy na słonecznej Riwierze Tureckiej.

4* hotel Blue Sky, w którym spędzicie tydzień, położony jest blisko piaszczystej plaży, niedaleko tętniącego życiem centrum Alanyi. W kompleksie do waszej dyspozycji będzie m.in. restauracja mieszcząca się na ostatnim piętrze z malowniczym widokiem na całą okolicę oraz boisko do siatkówki plażowej, basen zewnętrzny i sauna. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Termin podróży: 30 kwietnia – 7 maja
Wylot z: Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Jeśli szukacie miejsca do relaksu, odwiedźcie koniecznie plażę Kleopatry, która uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych w regionie. Miejsce to wyróżnia się za sprawą turkusowej wody oraz białego piasku.

Zobaczcie także symbol Alanyi, czyli Czerwoną Wieżę, która powstała w 1226 roku i pochodzi z okresu Imperium Seldżuckiego. Jej głównym zadaniem była obrona miejscowego portu oraz stoczni przez atakami od strony morza.

40 km dalej znajduje się popularny Kanion Sapadere, gdzie będziecie mogli podziwiać strome ściany oraz liczne wodospady. Na końcu trasy trekingowej zlokalizowany jest największy z nich, tworzący malownicze jeziorko.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »