Fly4free.pl

Majówka w Tajlandii: loty do Bangkoku z Warszawy za 1802 PLN

1802 PLN
Mnich w Bangkoku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MehmetO / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Majówka to jeden z najdroższych okresów na zakup biletów lotniczych. Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i już teraz zaplanujcie przyszłoroczny długi weekend.

Do Bangkoku polecicie na pokładzie linii Air China w terminie 27 kwietnia – 10 maja. Po drodze czekają was przesiadki (2-9h) w Pekinie. Dłuższą z nich możecie przeznaczyć na zwiedzanie stolicy Państwa Środka. Nie musicie się martwić o pogodę. Pora deszczowa w Tajlandii zaczyna się dopiero na przełomie maja i czerwca. Z Bangkoku możecie także wybrać się w dalszą podróż na jedną z tajskich wysp, np. na Phuket już od 181 PLN.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze dni w Tajlandii proponuję wam spędzić w Bangkoku w hotelu Tarntawan Place, który leży zaledwie 50 metrów od ulic Patpong i Silom, blisko stacji metra. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, klimatyzację i lodówkę.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »