Fly4free.pl

Majówka w Pekinie: loty z Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Gdańska od 1615 PLN

1615 PLN
pekin świątynia
Foto: SchnepfDesign / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i już teraz zaplanujcie swój przyszłoroczny długi weekend majowy w stolicy Państwa Środka.

Do Azji polecicie w terminie 24(25) kwietnia – 3 maja. Podróż odbędziecie na pokładzie linii lotniczych Air France i KLM. Po drodze czekają was przesiadki w Paryżu i Amsterdamie (2-4h). Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować w bagaż podręczny. Z portu lotniczego do hotelu i wszystkich atrakcji dostaniecie się łatwo metrem.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

W Pekinie możecie zatrzymać się w hotelu Qianmen Courtyard, który leży 10 minut spacerem od Placu Niebiańskiego Spokoju i Zakazanego Miasta. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę i bezpłatne WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Pekinu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Da się tam dogadać po anglijsku?
Bartek Radek, 25 października 2019, 11:10 | odpowiedz
Tam sie recami gada
edek_z_krainy_kredek, 25 października 2019, 11:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »