Fly4free.pl

Majówka w Kolumbii: loty do Bogoty z 5 polskich miast od 2771 PLN

2771 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
Szukasz pomysłu na ciekawy długi weekend majowy? W tym roku proponuję zaplanować egzotyczną wycieczkę i udać się do Kolumbii! Na miejscu czekają piękne krajobrazy, mnóstwo atrakcji dla aktywnych oraz pyszna lokalna kuchnia.

W podróż do Ameryki Południowej wybierzesz się w gorącym, majówkowym terminie 25 kwietnia – 9 maja. Do Bogoty polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa. Po drodze zaplanowano przesiadki we Frankfurcie, a jako miejsce wylotu możesz wybrać jedno z 5 miast w Polsce (szczegóły poniżej).

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 127 PLN/pokój

Aklimatyzację w Ameryce Południowej rozpocznij od pobytu w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Boutique Quinta Camacho. Oferuje on dogodną lokalizację na początek wycieczki w Kolumbii.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Marzysz o prawdziwym luksusie? Wybierz zatem noclegi w świetnym 5* Sofitel Bogota Victoria Regia by przekonać się, jak wygląda zakwaterowanie z najwyższej półki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z Poznania też można w ten sposób polecieć
Michał Matląg, 24 stycznia 2023, 13:25 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »