Fly4free.pl

Majówka w Indiach za 3355 PLN. Loty z Warszawy do Goa i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu

3355 PLN
plaza w goa
Foto: Gashigullina-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie Indie, jakich się nie spodziewacie! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i polećcie na majówkę do rajskiego Goa. Na miejscu czekają na was piaszczyste plaże, zapierające dech w piersiach widoki i świetna pogoda.

W podróż do Azji udacie się w dogodnym terminie obejmującym majówkę: 25(26) kwietnia – 10 maja z Warszawy. Loty realizowane będą na pokładzie samolotów linii lotniczych Finnair oraz Air India. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Helsinkach i New Delhi.

W stanie Goa polecam wam zakwaterowanie w komfortowym 4* hotelu Nanu Resort. Na miejscu czekają klimatyzowane pokoje, baseny, strefa spa oraz wypożyczalnia rowerów. Ponadto obiekt jest zlokalizowany przy plaży.

Termin podróży: 25(26) kwietnia – 10 maja
Linia lotnicza: Finnair oraz Air India
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie w sumie 3355 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2185 PLN/pobyt/2 osoby

W stanie Goa rekomenduję wam noclegi w miejscowości Arambol w 4* hotelu Nanu Resort. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest przy samej plaży. Na miejscu znajdziecie baseny i strefę spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować urlop w Indiach?

Zanim dotrzecie na rajskie indyjskie wybrzeże, zatrzymacie się w New Delhi. Na zwiedzanie stolicy będziecie mieć około 16 godzin, więc odwiedźcie najważniejsze atrakcje miasta: meczet Dżama Masdżidgrobowiec Humajuna, świątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar.

Natomiast w Goa odpoczniecie na przepięknych plażach. W szczególności polecam AnjunaCandolin Beach Colva Beach. Na miejscu znajdziecie również wspaniałą przyrodę – aromatyczne przyprawy, wodospady i dzikie zwierzęta. W szczególności polecam wycieczkę nad Dudhsagar Falls. Lejąca się strumieniami woda z ponad 300 metrów robi ogromne wrażenie.

Indyjskie wybrzeże to świetne miejsce na urlop. Znajdziecie tam świetną pogodę, piaszczyste plaże i atrakcyjne ceny. W dodatku ten region zamaże wasze dotychczasowe wyobrażenia o Indiach – nie znajdziecie tutaj gwaru i bałaganu znanego z dużych miast, takich jak Bombaj czy New Delhi.

plaza na goa
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
plaża Goa
Foto: diy13 / Shutterstock
plaża w Goa
Foto: ImagesofIndia / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 15 listopada są dozwolone przyjazdy turystów indywidualnych. Podróżni przed rozpoczęciem podróży obowiązani są posiadać negatywny wynik testu na COVID-19 wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem. Test należy dołączyć do deklaracji o stanie zdrowia wypełnianej online.
  • Każdy z pasażerów przylatujących do tego kraju, musi udowodnić historię swoich podróży w ostatnich dwóch tygodniach. Jeśli przebywaliśmy w jednym z miejsc wysokiego ryzyka, czeka nas kwarantanna do czasu otrzymania wyniku testów na COVID-19.
  • Więcej informacji na temat obostrzeń i zasad wjazdu znajdziecie tutaj. Warto śledzić również informacje na tej stronie.
  • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią online.
  • Choć przepisy nie wymagają posiadania ważnych szczepień, to jednak przed wyjazdem warto wykonać kilka z nich: WZW typu A i B, przeciwko durowi brzusznemu oraz polio.
  • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Indiach szukajcie w tym wątku na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »