Fly4free.pl

Majówka w Finlandii: loty do Turku z Gdańska za 88 PLN (178 PLN bez WDC)

88 PLN
Oferta nieaktualna
wiosna w turku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jarmo Piironen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Długi weekend majowy już za miesiąc, a wy dalej bez planów? Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się na krótki city break do byłej stolicy Finlandii.

Turku jest uznawane za najstarsze miasto w całej Finlandii. Dwa dni powinny wystarczyć na zobaczenie wszystkich atrakcji. Polecam Wam wybrać się na dłużej do tego kraju i skorzystać z przejazdów Onnibusem, bilety można kupić już za 1 EUR. Łącząc tanie loty i autobus można złożyć ciekawą podróż np.:

Wycieczka do Finlandii: Helsinki, Rauma i Turku z Gdańska za 95 PLN. Loty + przejazdy »

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Rauhankatu Studio położony jest 700 metrów od centrum handlowego Hansa Emporium i oferuje zakwaterowanie w apartamentach z kuchnią. Każdy posiada także sypialnię i łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »