Fly4free.pl

Majówka w Chinach: loty do Szanghaju z Warszawy za 1344 PLN!

1344 PLN
Szanghaj
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: dibrova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Lubicie planować urlop z wyprzedzeniem? Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się na wycieczkę w okresie majówki do Azji. Zróbcie sobie selfie pod Oriental Pearl Tower, przespacerujcie promenadą Bund i spróbujcie najlepszych chińskich pierożków przy Yu Garden.

W podróż do Azji możecie wybrać się w praktycznie dowolnym terminie od stycznia do maja 2020 roku. Proponuję jednak wybrać najciekawszą datę – majówkę (27 kwietnia- 5 maja). Przykładowe terminy zajdziecie poniżej w tekście. Pomocne w tym przypadku okażą się również dołączone kalendarze.

W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny oraz rejestrowany. Spokojnie spakujecie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Po drodze czekają was przesiadki (gwarantowane przez przewoźnika) na lotnisku w Helsinkach.

Pamiętajcie, że lecąc do Chin będziecie potrzebowali wizy. Za dokument umożliwiający jednokrotny wjazd na terytorium Chin zapłacicie 445 PLN.

Termin podróży: majówka 2020
Linia lotnicza: Finnair, Juneyao Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel304 PLN/pokój/noc

W Szanghaju proponuję wam zatrzymać się w 4* hotelu Riverview, który położony jest w dzielnicy South Bund, nieopodal świątyni boga miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów do Szanghaju

Co warto zobaczyć w Szanghaju?

Szanghaj to najludniejsze chińskie miasto, dlatego nie powinny dziwić was tłumy ludzi i turystów. Ale nie zrażajcie się – to jedna z tych azjatyckich metropolii, które zdecydowanie warto odwiedzić. To zdecydowanie jedna z tych azjatyckich metropolii, które warto odwiedzić. Charakterystycznym punktem rozpoznawczym jest Oriental Pearl Tower, robiąca spore wrażenie na tle dziesiątek wieżowców. Wstęp na wieżę jest płatny (ok. 100 PLN). Dzieci zapłacą połowę tej kwoty. Nie zapomnijcie również o dzielnicy Bund i tamtejszej promenadzie, skąd możecie wykonać najładniejsze zdjęcia z widokiem na wspomniane przed chwilą atrakcje.

Nie mogę również nie wspomnieć o azjatyckiej kuchni, której sam jestem wielkim fanem. Lokalny street food na Nanjing Road, to coś czego musicie spróbować. Natomiast w lokalnych knajpach szukajcie najlepszych, wręcz perfekcyjnie ulepionych pierożków lub aromatycznych noodli pod wieloma postaciami.

panorama Szanghaju
Foto: TTstudio / Shutterstock
Yu Garden
Foto: Patrick Foto / Shutterstock
kobieta w Szanghaju
Foto: Maridav / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Według dostępnych informacji, do Szanghaju polecicie m.in. na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner.

  • Z lotniska w Szanghaju w okolice centrum dojedziecie szybką koleją magnetyczną Maglev. Dostępne są także inne środki transportu, wszystkie znajdziecie pod tym linkiem.

  • Zainspirujcie się przed podróżą i zobaczcie relację z wycieczki do Chin naszego czytelnika.

  • Revolut to bardzo przydatna rzecz w podróży! W trakcie wycieczki warto płacić wielowalutową kartą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »