Fly4free.pl

Majówka w Azji od 2836 PLN. Loty z Berlina do Singapuru + opcja na Bali, Borneo, Jawę lub Langkawi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2836 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery Bocman / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyka w najlepszym wydaniu i do tego w gorącym okresie obejmującym tegoroczną majówkę! Odwiedziłem każde z proponowanych przeze mnie w tekście poniżej miejsc, więc wiem, o czym piszę. Będą one świetnym wyborem na kolejną daleką wyprawę.

Do Azji udasz się w gorącym terminie obejmującym tegoroczny długi weekend majowy, 22 kwietnia – 6 maja. Zacznij od rezerwacji podróży z Berlina do Singapuru. Do Miasta Lwa polecisz z Berlina linią Scoot ze stopem technicznym w Atenach (bez opuszczania samolotu).

Następnie dorzuć do swojego planu wycieczki jeden z ciekawych kierunków. Korzystając z atrakcyjnych cen oferowanych przez przewoźnika AirAsia, możesz wybrać się na Langkawi, Borneo, Jawę lub Bali.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Scoot/AirAsia
Bagaż: podręczny 56x36x23 cm, max 7 kg

Hotel od 61 PLN/pokój

Na Bali rekomenduję postawić na noclegi w 4* hotelu Lovina Vibes. To miejsce, gdzie odpocząć będzie miał okazję również twój portfel.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Yogyakarty? Wybierz zakwaterowanie w bardzo dobrym 4* hotelu Gallery Prawirotaman. Obiekt znajduje się w centrum miasta i będzie doskonałą bazą wypadową.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Eksplorację Borneo rozpocznij od pobytu w 4* Greenage at Sutera Avenue Kota Kinabalu. Na dachu obiektu znajduje się basen z panoramicznym widokiem na okolicę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Luksus z najwyższej półki? W Singapurze zatrzymaj się w słynnym 5* hotelu Marina Bay Sands, którego bryła na stałe wpisała się w panoramę Miasta Lwa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Dobrze wiedzieć:
Wybierając się do Yogyakarty nie możesz pominąć dwóch wspaniałych atrakcji w okolicy. Mowa oczywiście o świątyni Borobudur oraz wyprawie na wulkany Bromo i Jien.
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »