Fly4free.pl

Majówka na Zanzibarze za 2986 PLN. Loty z Warszawy oraz noclegi ze śniadaniami i basenem

2986 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: solly levi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie wykorzystać długi weekend majowy i wybrać się na egzotyczny urlop? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki na Zanzibar! Na wyspie możecie spodziewać się wysokich temperatur, więc miłośnicy plażowania będą zachwyceni.

Do Afryki udacie się w terminie 29(30) kwietnia – 8(9) maja. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Flydubai. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Dubaju.

Na Zanzibarze zatrzymacie się w komfortowym hotelu Antonio Beach Hotel & Spa, który zlokalizowany jest w miejscowości Chwaka. Obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto w cenie otrzymacie śniadania i będziecie mogli skorzystać basenu zewnętrznego.

Termin podróży: 29(30) kwietnia – 8(9) maja
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2986 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1443 PLN/pobyt/2 osoby

Na Zanzibarze proponuję wam zatrzymać się w hotelu Antonio Beach. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu znajdziecie strefę spa, basen zewnętrzny i restaurację. Otrzymacie również darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w trakcie urlopu?

Zanzibar to prawdziwy raj na ziemi, gdzie znajdziecie cudowne plaże z turkusową wodą i będziecie mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Co więcej, być może w trakcie nurkowania spotkacie delfiny i żółwie morskie!

Chcecie wybrać się na oryginalną wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z oferty rejsu na tzw. blue safari, podczas którego zobaczycie zatokę Menai i słynną wyspę Kwale. Poruszać się będziecie tradycyjną łodzią i będziecie mieli okazję do odkrywania podwodnego świata!

Potrzebujecie odpoczynku? W takim razie zrelaksujcie się na miejscowych plażach. Najpiękniejsze z nich to: Nakupenda, Nungwi oraz Paje. Natomiast dla miłośników natury polecam odwiedzić park narodowy Josani Chwaka Bay.

Foto: Rich-T-Photo / Shutterstock
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Foto: Becker-Stefan-Shutterstock
Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »