Fly4free.pl

Tanio! Majówka na Wyspie Afrodyty za 592 PLN! Loty z Gdańska i 7 nocy w hotelu ze śniadaniami

592 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Ryzhkov Oleksandr / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ale okazja! Spędźcie długi majowy weekend na południu Europy w bardzo atrakcyjnej cenie! Odkrywanie uroków Larnaki, leniwe spacery wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego oraz relaks w promieniach słonecznych na plaży Yanathes – to i wiele więcej czeka na was na Cyprze!

Na śródziemnomorską wyspę udacie się na początku maja (1-8.05), w dogodnym terminie obejmującym długi weekend majowy. Do Larnaki podróżować będziecie z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy na pokładzie samolotu linii Wizz Air. W najniższej cenie polecą członkowie Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Cyprze zatrzyma się w Larnace w hotelu Mariandy, który znajduje się blisko wybrzeża Morza Śródziemnego. Z lotniska w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie autobusem nr 418/429 oraz 445 za ok. 20 PLN.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży (na danej trasie), zwrot 120% zapłaconej kwoty na konto Wizz Air (do wykorzystania na przyszłe rezerwacje) lub po prostu zwrot pieniędzy na kartę/konto.

Termin podróży: 1 – 8 maja
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie tylko 592 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż304 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel880 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Cyprze zakwaterowani będziecie w dobrym hotelu Mariandy, który położony jest w sąsiedztwie dwóch plaż: Yanathes oraz Cto. Hotelowe pokoje wyposażone zostały m.in. w klimatyzację i telewizor LCD. We wszystkich znajduje się prywatna łazienka z wanną i prysznicem. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wiosna na Cyprze

Na początku maja na Wyspie Afrodyty w ciągu dnia możecie liczyć na temperatury rzędu 21-25 stopni Celsjusza, a słońce towarzyszyć wam będziecie przez blisko 10 godzin. W takich warunkach bardzo łatwo będzie uzyskać wiosenną opaleniznę, a zadbać o nią będziecie mogli na plażach Yanathes oraz Cto – obie znajdują się tuż w sąsiedztwie waszego miejsca zakwaterowania.

Chcielibyście także spróbować wiosennych kąpieli w Morzu Śródziemnym? Polecam wam wizytę na wspaniałej plaży Nissi, gdzie czekają na was iście rajskie warunki, łagodne zejście do morza oraz woda o lazurowym kolorze. Dostaniecie się tutaj autobusem za ok. 20 PLN/w jedną stronę.

Co jeszcze warto zobaczyć na Cyprze? Tego dowiedziecie się z poniższego przewodnika video, który został przygotowany przez jednego z naszych redaktorów.

plaza w larnace
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Spotting larnaka
Foto: Iordanis / Shuttesrstock.com
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń na Cyprze.

  • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Cyprze, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Na Cyprze zastaniecie tanią i dobrze rozwiniętą komunikację autobusową. Informacje na temat tras oraz rozkładów jazdy znajdziecie na tej stronie.

  • Coś dla łasuchów. Zapoznajcie się z listą rekomendowanych restauracji i barów w Larnace.

  • Wiele polecanych odwiedzania miejsc na Cyprze znajdziecie w specjalnie przygotowanym wątku na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »