Fly4free.pl

Majówka na Wyspie Afrodyty: 7 dni z wyżywieniem od 2298 PLN. Wyloty z 2 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI
od
2298 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.04.2022 - 05.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Halo! Znajdą się tutaj majówkowi spóźnialscy? Pośpieszcie się z decyzją i zarezerwujcie siedmiodniowe wczasy z wyżywieniem na Cyprze, gdzie czeka was piękna pogoda, świetna lokalna kuchnia i niesamowite zabytki.

Do Pafos udacie się w terminie obejmującym majówkę: 28 kwietnia – 5 maja. W podróż wybierzecie się z Katowic lub Warszawy. Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Cynthiana Beach, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Obiekt wyróżnia się świetną lokalizacją: tuż przy plaży, jednocześnie niedaleko Pafos. Oferuje on swoim gościom m.in. komfortowo urządzone pokoje, odkryty basen z widokiem na zatokę oraz wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: 28 kwietnia – 5 maja
Wylot z: Katowic i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto:
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »