Fly4free.pl

Majówka na Sardynii za 903 PLN. Loty z Warszawy + 7 noclegów

903 PLN
Cagliari Poetto plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefano Garau / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kto wcześniej rezerwuje, ten taniej podróżuje! W myśl tej zasady już teraz zaplanujcie przyszłoroczną majówkę na pięknej włoskiej Sardynii. Loty + zakwaterowanie dostępne w pakiecie za mniej niż 1000 PLN!

W podróż do Cagliari udacie się na pokładzie samolotów linii Ryanair. Wylot zaplanowany jest na 29 kwietnia, a powrót do Polski tydzień później. Bezpośredni lot potrwa niecałe 3 godziny w jedną stronę. Bez dodatkowych opłat polecicie tylko z małym bagażem podręcznym. Za większy przyjdzie wam zapłacić nieco więcej.

Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie Cagliari 4U.

Termin podróży: majówka 2020
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za wycieczkę na Sardynię zapłacicie 902 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1080 PLN/2 osoby

W Cagliari zatrzymajcie się w pensjonacie Cagliari 4U. Pamiętajcie, aby wybrać pokój z prywatną łazienką.

hotel cagliari

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sardynia na majówkę

Na przełomie kwietnia i maja wiosna już na dobre zagości na pięknej włoskiej wyspie. Śmiało możecie zabrać ze sobą zwiewne sukienki i lekkie podkoszulki. Choć o kąpielach w Morzu Śródziemnym możecie jeszcze zapomnieć, to tych słonecznych będzie pod dostatkiem.

Jak zwiedzać wyspę? Ja zawsze wynajmuje samochód już na lotnisku. Gorąco zachęcam was do tego, tym bardziej że ceny w wypożyczalniach zaczynają się już od 50 PLN za dzień! Auto to komfort i wygoda. To wolność i brak zależności od lokalnych środków transportu.

cagliari
Foto: Igor Tichonow/Shuttestock.com
Sardynia
Foto: CoolR/Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Dojazd pociągiem z lotniska do centrum to koszt 1,3 EUR. Bilety kupicie w biletomatach w hali przylotów i przed wejściem na perony.

  • Czytelnicy naszego forum podpowiedzą wam co należy zobaczyć na wyspie.

  • Planujecie zabrać większy bagaż? Sprawdźcie dostępne opcje tutaj.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »