Fly4free.pl

Majówka na Kubie: tanie loty do Hawany z Warszawy za 2189 PLN

2189 PLN
Oferta wyprzedana
auto na kubie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pić rum czy tańczyć salsę? Nieważne, co zamierzacie robić na Kubie – ważne, że ten wyjazd będzie niezapomnianą przygodą! Wyszukałem dla was bilety lotnicze w atrakcyjnym terminie do niezwykłej Hawany! Jesteście chętni?

Do Hawany wybierzecie się w terminie długiego weekendu majowego: 29 kwietnia – 9 maja. Na Kubę polecicie samolotem linii Air Canada z bagażem podręcznym – przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować. Po drodze czekają was przesiadki (3-7h w dzień) w Monachium i Toronto.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Air Canada
Bagaż: podręczny

Co zobaczyć na Kubie?

Kuba nieodłącznie kojarzy się z amerykańskimi klasycznymi samochodami – macie ochotę na przejażdżkę w takim stylu po Hawanie? W tym celu wybierzcie się na Parque Central, gdzie bez problemu wynajmiecie szofera z autem, który obwiezie was po głównych atrakcjach miasta: promenadzie Malecon, Placu Rewolucji, hotelu Nacional De Cuba czy El Capitolio. Jeśli nie umiecie negocjować i wolicie mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem, możecie także zarezerwować przejażdżkę na getyourguide.pl za 206 PLN/2 godziny.

Po całym dniu intensywnego zwiedzanie proponuję odkryć, co Kuba ma do zaoferowania w kwestiach kulinarnych. Rekomenduję wam restaurację VanVan, gdzie będziecie mieli okazję skosztować „kubańską starą szmatę” (ropa vieja), czyli jedno z tradycyjnych dań.

Kuba to także rajskie karaibskie plaże! Wybierzcie się na wypoczynek do Varadero, które słynie z długiej na ok. 20 km piaszczystej plaży, krystalicznie czystej wody oraz wysokich palm. Z Hawany do słynnego kubańskiego kurortu dojedziecie autobusem firmy Viazul.

Foto: YU_M / Shutterstock
havana auto
Foto: akturer / Shutterstock
Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń na Kubie przeczytacie tutaj.

  • Wybierając się na Kubę, musicie wyrobić tzw. kartę turysty (Tarjeta de Turista).

  • Wiele przydatnych informacji o Kubie znajdziecie na naszym forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »