Fly4free.pl

Luksusowy urlop w Omanie: 7 dni w 5* hotelu z wyżywieniem za 3023 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
Foto: Patrik Dietrich / Shutterstock
od
3023 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.01.2022 - 17.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postanowiliście nowy rok rozpocząć od dalekich podróży? Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się do malowniczego Omanu, gdzie czekają na was przepiękne plaże, tajemnicze oazy i prawdziwy luksus w 5* hotelu. Zainteresowani?

W Omanie spędzicie 7 dni w luksusowym 5* hotelu Millennium Resort Salalah. Do dyspozycji gości oddano m.in. tematyczne restauracje, bary, siłownię, strefę spa oraz rozległy basen o nieregularnych kształtach z leżakami i parasolami. Plaża oddalona jest o 4 km od hotelu, ale dysponuje on darmowymi busikami dla gości, odjeżdżającymi kilka razy dziennie w kierunku wybrzeża. Wszystkie pokoje posiadają prywatne łazienki z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, mini bar oraz dostęp do Wi-Fi.

Termin podróży: 10 – 17 stycznia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: Full Board Plus
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Fabian Junge / Shutterstock
Foto: Hamdan Yoshida / Shutterstock
Foto: Arisa S. / Unsplash

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Salala to miasto położone nad Morzem Arabskim. Przez wielu określane egzotycznym rajem ze względu na swój klimat i bogatą roślinność. I nie ma się co dziwić – miejsce to robi ogromne wrażenie. W okolicy waszego hotelu znajdziecie wiele rozległych i piaszczystych plaż. Spodziewajcie się przepięknych widoków, ciepłej lazurowej wody i zielonych palm elegancko zdobiących okolicę.

Co zobaczyć w mieście? Odwiedźcie wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO muzeum Frankincense. Co jeszcze? Odwiedźcie rybacką wioskę Taqah, która znana jest z zabytkowych domów oraz ruiny starego miasta Sumharam.

Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Omanie.
  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.
  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić, wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dobre. Ostatnie zdjęcie z Muscatu reklamuje Salalah? 
joael, 28 listopada 2021, 19:34 | odpowiedz
Z rozpędu... dzięki, poprawione :).
Daria Drumowicz, 28 listopada 2021, 20:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »