Fly4free.pl

Loty do Seulu 5* linią Lufthansa z Polski od 1985 PLN. Wielkanoc, majówka, Boże Ciało, wakacje i wiele innych terminów

1985 PLN
Seul turysta
Foto: Olesya Kuznetsova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie przegapcie takiej okazji i już dziś zarezerwujcie przeloty doskonałą linią do stolicy Korei Południowej. Zwiedźcie pałac Gyeongbokgung, przespacerujcie się po Bukchon Hanok Village, zobaczcie tradycyjną zmianę warty pod bramą Sungnyemun oraz zaszalejcie w dzielnicy Myeong-dong.

Do Korei Południowej wybrać się będziecie mogli pomiędzy marcem a sierpniem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów, m.in. święta wielkanocne, długi weekend majowy, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) czy wakacje. Podróżować będziecie z Katowic, Krakowa i Wrocławia na pokładzie samolotów 5* linii lotniczej Lufthansa. Niemiecki przewoźnik zbiera doskonałe opinie i recenzje wystawione przez naszych czytelników oraz użytkowników.

Po drodze czekać was będą przesiadka na lotniskach we Frankfurcie lub Monachium – w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy przewoźnika, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – sierpień 2021 r.
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotelod 216 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Korei Południowej proponuję wam noclegi w bardzo dobrym 3* hotelu ibis Styles Ambassador Seoul Myeongdong, który znajduje się w odległości kilku minut spacerem od tętniącej życiem dzielnicy handlowej Myeong-dong.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt w 4* hotelu LOTTE City Hotel Myeongdong, który znajduje się w centralnej części miasta. Od takich atrakcji jak: katedra Myeongdong, Jogyesa Temple czy targ Namdaemun oddalony jest o kilka minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Korei Południowej

Najważniejszym zabytkiem w Seulu jest pałac Changdeokgung, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Warto także odwiedzić Muzeum Wojny, które prezentuje historię konfliktów na Półwyspie Koreańskim. Zobaczcie również wioskę Bukchon z 600-letnią historią, gdzie zachowały się setki tradycyjnych drewnianych domów, zwanych hanok.

A może zakupy? W tym celu wybierzcie się do dzielnicy Myeongdong. Znajdziecie tam mnóstwo sklepów oraz stoiska z pysznym koreańskim streetfoodowym jedzeniem. Chętni wyskoczyć na imprezę? Hongdae to centrum życia nocnego Seulu.

Proponuję wam także udać się w podróż do strefy zdemilitaryzowanej pomiędzy Koreą Północną i Koreą Południową. Strefę można odwiedzić jedynie w ramach zorganizowanej wycieczki z Seulu. Zajmują się tym lokalne biura podróży. Koszty takiego wyjazdu zaczynają się od 46 USD (ok. 177 PLN). Na miejscu będziecie mieli okazję zobaczyć park poświęcony pamięci rozdzielonych Koreańczyków, tunel infiltracyjny i obserwatorium Dora.

A może macie ochotę na odrobinę relaksu? W takim razie rekomenduję wam wycieczkę na wyspę Czedżu za dodatkowe 259 PLN. Trasa z Seulu na wyspę Czedżu jest najpopularniejszą „krajówką” na świecie – samoloty latają co 5 minut! Czym to miejsce przyciąga turystów? Z pewnością spory wpływ ma na to krajobraz wyspy. Najładniejsze znajdziecie na południu, w okolicach miasteczka Seogwipo. Znajdują się tu trzy najpiękniejsze wodospady: Cheonjiyeon, Jeongbang oraz Cheonjiyeon. Żądnych przygód zachęcam do wycieczki w okolice wulkanu Halla-san, który zarazem jest najwyższym szczytem Korei.

Gyeongbokgung Palace
Foto: Travelerpix / Shutterstock
seul
Foto: anekoho / Shutterstock
Seul
Foto: TRAVAL TAKE PHOTOS / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tylko szkoda, ze Korea się zamknęła na turystykę :/ tego zabrakło w tym tekście 
cool_aka_romeo, 24 listopada 2020, 20:50 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jakimś "dziwnym"  trafem zniknął mój komentarz na temat wodospadów. "Dziwne".
Alborz1, 24 listopada 2020, 21:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »