Fly4free.pl

Kolejna obniżka cen w Ryanair. Loty z polskich miast za 38 PLN!

38 PLN
Oferta nieaktualna
Kopenhaga kolorowe domki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jurga Jot / Shuttestock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Tym razem za jedyne 38 PLN polecimy do środowej lub północnej Europy. Sprawdźcie wszystkie kierunki poniżej.

Możecie polecieć w listopadzie do Niemiec, Norwegii, Danii i Szwecji. Na wycieczkę udacie się z Warszawy, z Krakowa, z Katowic, z Poznania i z Gdańska. W cenę wliczony jest tylko mały bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W Vaxjo proponuję wam noclegi w hotelu Clarion Collection Cardinal, który leży blisko centrum miasta. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, bezpłatne WiFi i ogrzewanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »