Fly4free.pl

Loty (z weekendem) do Alicante, Malagi i Walencji od 348 PLN. Podróże (bez WDC) z 4 polskich miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
348 PLN
Oferta nieaktualna
alicante port
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alex Tihonovs / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Gdzie szukać słońca zimą? Na Półwyspie Iberyjskim! Mam dla ciebie propozycję tanich biletów na wybrzeża: Costa del Sol oraz Costa Blanca. To, dokąd się wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie.

Do Alicante, Malagi oraz Walencji podróżować będziesz w terminach pomiędzy styczniem a marcem z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, lotniska Katowice-Pyrzowice, lotniska Kraków-Balice lub warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Na każdej trasie polecisz bezpośrednio samolotem linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Ważne! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe

Termin podróży: styczeń – marzec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 210 PLN/2 osoby/noc

W Alicante zatrzymaj się obiekcie Hostal La Lonja. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Walencji proponuję ci noclegi w 3* hotelu Malcom and Barret, który znajduje się nieopodal Parc Central. W każdym pokoju jest łazienka. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na wybrzeżu Costa del Sol rekomenduję ci zakwaterowanie w 3* hotelu tent Torremolinos. W pokoju jest klimatyzacja z funkcją telewizor LCD, balkon oraz łazienka z prysznicem. Na terenie całego obiektu możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 55 PLN/pobyt

Decydując się na Malagę, pamiętaj, aby zaraz po wylądowaniu wypożyczyć samochód. Dlaczego? Ponieważ, mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz na Gibraltar lub malowniczej Rondy.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »