Fly4free.pl

Loty (z bagażem) do Azji od 2090 PLN. Tajlandia, Filipiny, Wietnam, Japonia, Hongkong, Tajwan i Korea Południowa z Wiednia

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2090 PLN
Oferta nieaktualna
Filipiny
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alena Ozerova / ShutterStock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka do Azji to zawsze dobry pomysł! Przygotowałem dla ciebie zestawienie tanich biletów z bagażem rejestrowanym w różne zakątki tego ciekawego kontynentu. Możesz odpocząć na rajskich plażach Filipin, odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni czy skosztować kuchni w Wietnamie lub Korei Południowej.

Do Azji wybierzesz się z lotniska w Wiedniu w okresie między kwietniem a majem oraz listopadem a grudniem. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Air China z przesiadkami w Pekinie. Możesz skorzystać z darmowej wizy tranzytowej i zwiedzić miasto. W cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Termin podróży: kwiecień-maj oraz listopad-grudzień
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 215 PLN/noc/2 osoby

Na Phuket rekomenduję pobyt w 5* hotelu Crest Resort & Pool Villas. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny, taras słoneczny z leżakami oraz strefa relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do Wietnamu? W takim razie polecam 4* hotel Premier Pearl, który znajduje się w Vung Tau. Na miejscu znajdziesz basen typu infinity oraz komfortowo urządzone pokoje. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Widzę same loty na kwiecien maj :/ Gdzie ten listopad - grudzien ? 
bartkoss8992, 3 lutego 2024, 13:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »