Fly4free.pl

Zbiór lotów Ryanair na Sardynię i Sycylię z Katowic, Krakowa i Warszawy od 293 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 293 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jacek Dylag / usplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz zaplanowany urlop w najbliższym czasie? Nie wiesz dokąd wyjechać? W takim razie na pewno zainteresuje cię propozycja lotów na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego, czyli Sycylię oraz na potocznie zwaną europejskimi Seszelami – Sardynię. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Na Sardynię (Alghero) oraz Sycylię (Katania, Palermo, Trapani) podróżować będziesz w maju z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, lotniska Kraków-Balice oraz warszawskiego lotniska w Modlinie. Na każdej trasie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 282 PLN/2 osoby/noc

W Alghero rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w obiekcie B&b Costanzo, który znajduje się w spokojnej części miasta.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt z codziennymi śniadaniami w obiekcie B&B Porta Nuova. Od ścisłego centrum Palermo jest on oddalony o 800 metrów.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast w Katanii zatrzymaj się w obiekcie Bellaqua, który znajduje się nieopodal placu Piazza del Duomo oraz zamku Ursino.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 452 PLN/8 dni

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Algheroo. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »