Fly4free.pl

Wakacje 2021: Loty Qatar Airways do Seulu z Pragi za 2005 PLN

2005 PLN
Gyeongbokgung Palace
Foto: Travelerpix / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spędźcie nadchodzące wakacje w stolicy Korei Południowej. Zobaczcie tradycyjną zmianę warty pod bramą Sungnyemun lub pod pałacem Gyeongbokgung, wybierzcie się do Bukchon Hanok Village i przekonajcie się, jak dawniej mieszkało się w Seulu oraz podziwiajcie panoramę miasta ze szczytu wieży widokowej N.

W gorący okresie wakacyjnych wyjazdów (czerwiec-lipiec) udajcie się do stolicy Korei Południowej. Podróżować będziecie z praskiego lotniska im. Václava Havla samolotami 5* linii lotniczej Qatar Airways, np. w terminie (27.06-6.07).

Po drodze czekać was będą krótkie przesiadki na lotnisku w Dosze. Obie są gwarantowane przez przewoźnika – w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z jego winy, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą podróż. Podczas międzykontynentalnych lotów możecie liczyć na catering w postaci dwóch posiłków, przekąsek oraz bezpłatnych napojów bezalkoholowych.

Termin podróży: czerwiec – lipiec 2021 r.
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel186 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Korei Południowej rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu ibis Ambassador Seoul Insadong, który oddalony jest o 5 minute spacerem od tradycyjnej ulicy kulturalnej Insadong oraz 10 minut spacerem od pałacu Changdeokgung i Changgyeongung.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Korei Południowej

Najważniejszym zabytkiem w Seulu jest pałac Changdeokgung, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Warto także odwiedzić Muzeum Wojny, które prezentuje historię konfliktów na Półwyspie Koreańskim. Zobaczcie również wioskę Bukchon z 600-letnią historią, gdzie zachowały się setki tradycyjnych drewnianych domów, zwanych hanok.

A może zakupy? W tym celu wybierzcie się do dzielnicy Myeongdong. Znajdziecie tam mnóstwo sklepów oraz stoiska z pysznym koreańskim streetfoodowym jedzeniem. Chętni wyskoczyć na imprezę? Hongdae to centrum życia nocnego Seulu.

Proponuję wam także udać się w podróż do strefy zdemilitaryzowanej pomiędzy Koreą Północną i Koreą Południową. Strefę można odwiedzić jedynie w ramach zorganizowanej wycieczki z Seulu. Zajmują się tym lokalne biura podróży. Koszty takiego wyjazdu zaczynają się od 46 USD (ok. 177 PLN). Na miejscu będziecie mieli okazję zobaczyć park poświęcony pamięci rozdzielonych Koreańczyków, tunel infiltracyjny i obserwatorium Dora.

seul
Foto: anekoho / Shutterstock
ulice seulu
Foto: DiegoMariottini / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wszystkie atrakcje polecane w artykule nie są warte tak dalekiej wycieczki. To co naprawdę warto przeżyć w Seulu to życie nocne, jest niesamowite. Koreańczycy lubią się bawić cała noc, są bardzo otwarci, wylewni i towarzyscy przy alkoholu. W dzień Seul jest przytłaczający i nudny. 
Alvaro_morales, 24 października 2020, 23:20 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »