Fly4free.pl

Loty PLL LOT na Florydę. Bilety do Miami z Polski już od 2067 PLN. Sporo terminów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2067 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty przelotów od naszego narodowego przewoźnika do słynnego Słonecznego Stanu. Nad amerykańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego możesz wybrać się w trakcie zimowej przerwy w nauce i nie tylko.

Bezpośrednio do Miami polecisz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Decydując się na podróż z portów regionalnych – na przykład: Gdańsk, Katowice, Kraków czy Wrocław, musisz liczyć się z przesiadką na stołecznym lotnisku.

Wszystkie loty odbędziesz na pokładach samolotów PLL LOT. Odcinek międzykontynentalny pokonasz samolotem Boeingiem 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 475 PLN/2 osoby/noc

W Miami Beach proponuję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym The West Ave Studios. Znajduje się on w sąsiedztwie Lummus Park Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, łazienki oraz miejsca do spania i relaksu.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Możesz także rozważyć pobyt w kompleksie The Samantha by Lowkl. Każde apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w obiekcie 335 Ocean Walk Apartments, który znajduje się tuż przy plaży. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1361 PLN/8 dni

Na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego, jak i w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »