Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy i Katowic od 1306 PLN. Wiele terminów!

1306 PLN
Plaża na Sal
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bo nie tylko wyjazdami w formule all inclusive Wyspy Zielonego Przylądka żyją! Wybierzcie się w bezpośrednią podróż na pokładzie czarterowych linii lotniczych. Do wyboru macie kilka jesiennych terminów. Na miejscu spodziewajcie się świetnej, słonecznej pogody, która na wyspach dopisuje przez cały rok 😊.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż na wyspę Sal wybierzecie się bezpośrednim rejsem realizowanym przez Enter Air. Do wyboru macie kilka terminów podróży oraz dwa lotniska wylotu: Warszawa i Katowice.

Podstawowa cena biletu zawiera bagaż podręczny. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: październik – grudzień 2021 r.
Wylot z: Warszawy, Katowic
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny

Hotel274 PLN/noc

Na wyspie Sal zatrzymajcie się w apartamencie in Tropical Resort. Obiekt położony jest bardzo blisko plaży i oferuje komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzacje oraz prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wyspy Zielonego Przylądka są znakomitym kierunkiem na wypoczynek przez okrągły rok. Przyjemne temperatury oraz słoneczna pogoda (archipelag charakteryzuje się 350 dniami słonecznymi w roku). A na miejscu szerokie piaszczyste plaże, z wodą we wszystkich odcieniach turkusu. Warto się także wybrać do jednej z kolorowych wiosek i podziwiać życie lokalnych mieszkańców.

Będąc na wyspie Sal, nie będziecie mogli odmówić sobie świeżych owoców morza – na przykład w restauracji Sabores Livros.

Wyspa słynie także z salin. Odwiedźcie jedną z nich, np. Pedra de Lume oraz spróbujcie kąpieli w zdrowotnych w zasolonym jeziorze wewnątrz krateru w pobliżu Esparagos.

Łódź przy brzegu
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Ocean i skały
Foto: Eric Valenne geostory / Shutterstock
wyspa sal
Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Republiki Zielonego Przylądka potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem. Na wyspę również mogą wjechać bez testu PCR obywatele Polski, którzy: są zaszczepieni dwoma dawkami (posiadający paszport covidowy) lub zaświadczenie o wyzdrowieniu.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione. Osoby niezaszczepione mogą zwolnić się z kwarantanny po 7 dniach od wykonania testu.

  • Relacja z tourne po Wyspach Zielonego Przylądka. Zapoznajcie się z dziennikiem podróży czytelnika dj_toma.

  • Obywatele UE podróżujący do Republiki Zielonego Przylądka zwolnieni są z obowiązku wizowego. Przed wylotem musicie jednak zarejestrować się na specjalnej platformie, uiszczając obowiązkowy podatek lotniskowy w wysokości około 31 EUR. Istnieje także opcja opłaty podatku zamiast wizy na lotnisku u celnika. Płatność jest możliwa za pomocą gotówki lub karty, a jej koszt za osobę to około 150 zł.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wszystko fajnie tylko kto dopuszcza do publikacji artykułu z błędnymi danymi ?Po pierwsze wskazane loty są na wyspę Sal a proponowany hotel na Sao Vicente czyli inną wyspę oddaloną o około 250 km od Sal. Poza tym na wyspę mogą wjechać bez testu PCR obywatele Polski, którzy są zaczepienie dwoma dawkami posiadający paszport covidowy lub zaświadczenie o wyzdrowieniu. Po powrocie do PL przymusowa 10 dniowa kwarantanna dla niezaszczepionych a zwolnienie może nastąpi bo 7 dniach po wykonaniu testu. Podatek zamiast wizy można spokojnie zapłacić na lotnisku w okienku u celnika. Płatność gotówką lub kartą za osobę około 150 zł. Plus tzw klimatyczne płatne w hotelu, około 70 zł za osobę.
Basia Marciniak, 20 października 2021, 9:33 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Artykuł ma wiele błędów i dlaczego są usuwane komentarze ?
Basia Marciniak, 20 października 2021, 9:49 | odpowiedz
Dziękuję! Już poprawiłem  
Basia Marciniak Wszystko fajnie tylko kto dopuszcza do publikacji artykułu z błędnymi danymi ?Po pierwsze wskazane loty są na wyspę Sal a proponowany hotel na Sao Vicente czyli inną wyspę oddaloną o około 250 km od Sal. Poza tym na wyspę mogą wjechać bez testu PCR obywatele Polski, którzy są zaczepienie dwoma dawkami posiadający paszport covidowy lub zaświadczenie o wyzdrowieniu. Po powrocie do PL przymusowa 10 dniowa kwarantanna dla niezaszczepionych a zwolnienie może nastąpi bo 7 dniach po wykonaniu testu. Podatek zamiast wizy można spokojnie zapłacić na lotnisku w okienku u celnika. Płatność gotówką lub kartą za osobę około 150 zł. Plus tzw klimatyczne płatne w hotelu, około 70 zł za osobę.
Kamil Walinowicz, 20 października 2021, 11:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »