Olbia Sardynia

Last minute: tanie loty z bagażem na Sardynię (Olbia) za 299 PLN. Wylot z Warszawy

299 PLN Sardynia z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Propozycja idealna dla osób, które potrafią pakować się na ostatnią chwilę. Skorzystaj z atrakcyjnych cen przelotów na Sardynię i odkryj malownicze Szmaragdowe Wybrzeże.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

W podróż do Italii udasz się w terminie 19 – 26 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.

W cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku). Oznacza to, że tym razem nie będzie trzeba iść na kompromis w trakcie pakowania się, a w drodze powrotnej zmieścisz tyle pamiątek, ile tylko zapragniesz!

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 598 PLN/noc/2 osoby

W Olbii proponuję 4* hotel Pozzo Sacro. Na miejscu znajdziesz basen i taras słoneczny. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Dobrym wyborem będzie również 4* hotel znanej sieci DoubleTree by Hilton. Do twojej dyspozycji zostanie oddana strefa spa, basen zewnętrzny i siłownia.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 624 PLN/tydzień

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Sardynii jest wynajęcie samochodu. Polecam zrobić to już na lotnisku w Olbii.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 7.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Czas na coś nowego 😎 Lato na Morzu Śródziemnym za 2775 PLN ✈️🛳️ Rejs i loty z Polski 🤩😍
Rejs po Morzu Śródziemnym + loty z Krakowa 2775 PLN

Postaw na urlop inny niż wszystkie: wypoczynek + zwiedzanie

Wakacje w Rzymie ☕🍕 Loty piątek-poniedziałek i pobyt w hotelu ze śniadaniami za 1269 PLN 💚🤍❤️
Rzym z Warszawy 1269 PLN

Środek wakacji, wygodne godziny lotów i wyjątkowy Rzym: czas na city break

Wycieczka na koniec Italii 🇮🇹😮 Loty do Kalabrii + noclegi ze śniadaniami za 620 PLN 🌊😎
Włochy z Katowic 620 PLN

Wycieczka na koniec Italii: odkryj cuda Kalabrii

Wakacje na Sycylii za 909 PLN 🍕☀️ Loty do Katanii + 4 noclegi w centrum 🌋✈️
Włochy z Katowic 909 PLN

Wakacje na Sycylii: odkryj wspaniałe okolice Katanii

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?