Fly4free.pl

Super! Bezpośrednie loty (w czerwcu) na Riwierę Turecką z Rzeszowa za 429 PLN

429 PLN
Foto: Brigida_Soriano / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co za oferta! Wykorzystajcie nadarzającą się okazję i zarezerwujcie przeloty w atrakcyjnej cenie nad tureckie wybrzeże Morza Śródziemnego. Odpocznijcie na miejskiej plaży Konyaaltı lub Lara, wybierzcie się w góry Taurus lub potraktujcie Antlyie jako bazę wypadową do zwiedzania innych rejonów Turcji – wybór należy do was.

Na Riwierę Turecką udacie się tuż przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego (16-23 czerwca). Do Turcji podróżować będziecie bezpośrednio z rzeszowskiego portu lotniczego w Jasionce. Do Antalyi polecicie na pokładzie samolotu linii Corendon Airlines z wliczonym bagażem podręcznym.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W tureckiej linii Corendon Airlines macie możliwość darmowej zmiany terminu lub zwrotu gotówki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: 16 – 23 czerwca
Linia lotnicza: Corendon Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel372 PLN/2 osoby/noc

W Turcji polecam wam noclegi w fantastycznym 5* hotelu DoubleTree By Hilton Antalya City Centre, który znajduje się w centrum Antalyi. Na miejscu zostaniecie zakwaterowani w nowoczesnym dwuosobowym pokoju z prywatną łazienką. Hotelowi goście bez dodatkowych kosztów korzystać mogą: z sieci WiFi, odkrytego (w sezonie) basenu, krytego basenu oraz saun: suchej i parowej. Najbliższa plaża (Mermerli) znajduje się w odległości nieco ponad 1 km od hotelu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wypoczynek w Turcji

W drugiej połowie czerwca w Antalyi będą już panować idealne warunki sprzyjające kąpielom słonecznym oraz tym w Morzu Śródziemnym. W ciągu dnia słońce świecić będzie przez blisko 12 godzin, a termometry wskazywać będą temperaturę w granicach 26-29 stopni Celsjusza – gwarantuję wam, że ta odczuwalna będzie znacznie wyższa.

Planujecie spędzić większość czasu poświęcić na wypoczynek i relaks? W takim razie polecam wam dwie najsłynniejsze, tutejsze plaże Konyaaltı oraz Lara – natomiast z proponowanego przeze mnie 5* hotelu najbliżej będziecie mieli na plażę Mermerli.

Chcielibyście także coś zobaczyć? Polecam wam „dołożyć” 195 PLN i wybrać się do Stambułu. W największym tureckim mieście czeka na was wiele miejsc wartych zobaczenia, na przykład: Kryty Bazar, meczet Hagia Sophia, Błękitny Meczet, pałac Topkapı, Pałac Dolmbahcze czy Wieża Galata.

Foto: eleonimages / yayimages.com
Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: Artamonova / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Turcji. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Podróżując do Turcji, nie będziecie potrzebowali wizy.

  • W momencie pisania artykułu pasażerowie, którzy przylatują do Turcji powinni okazać negatywny wynik testu PCR (wykonanego do 72 godzin przed wylotem). Więcej na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Natomiast na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »