Fly4free.pl

Loty na przedłużony weekend do Włoch, Francji, Holandii, Norwegii, Gruzji, Finlandii, Austrii i na Ukrainę, Litwę oraz Węgry z polskich miast od 78 PLN

78 PLN
bergamo widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla Was najtańsze i najciekawsze loty okołoweekendowe z Warszawy, Katowic oraz Gdańska. Do wyboru aż 10 krajów! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępne kierunki:

Warszawa – Bergamo

Warszawa – Lyon

Warszawa – Budapeszt

Katowice – Eindhoven

Katowice – Bergen

Katowice – Lwów

Katowice – Kutaisi

Gdańsk – Turku

Gdańsk – Wilno

Gdańsk – Wiedeń

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Wybierając się do stolicy Węgier proponuję Wam zatrzymać się w 4* Carlton Hotel Budapest, który położony jest u stóp Baszty Rybackiej w dzielnicy zamkowej, 100 metrów od słynnego mostu Łańcuchowego. W obiekcie do dyspozycji gości są klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi.

W Norwegii najlepiej wynająć samochód, by zwiedzić największe atrakcje tego kraju. Dodatkowo ubezpieczcie je dzięki Icarhireinsurance.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »