Fly4free.pl

Loty na Karaiby (Trynidad i Tobago) z Warszawy i Krakowa od 1753 PLN

1753 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PHB.cz (Richard Semik) / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wypocznijcie w egzotycznej scenerii Karaibów. United Airlines oferuje przeloty do Trynidadu i Tobago w dobrej cenie, dlatego wykorzystajcie ten moment i zarezerwujcie bilety, jeżeli planowaliście spędzić urlop w tej części świata.

Po drodze czekają Was przesiadki dwie przesiadki w każdą stronę m.in. w Nowym Jorku. Będzie ona nieco dłuższa, bo prawie 12-godzinna. Warto zatem wybrać się na krótkie zwiedzanie tego miasta. Pamiętajcie jednak, że będzie wam potrzebna wiza. W cenie biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny.

Sprawdź wszystkie terminy w kalendarzu z Warszawy i Krakowa.

Jeżeli szukacie ciekawego miejsca zakwaterowania na wyspie to proponuję coś w pobliżu plaży. Wybierzcie zatem pobyt w Miller’s Guesthouse. Obiekt położony jest w miejscowości Buccoo. Na miejscu do waszej dyspozycji oddano pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi. Międzynarodowe lotnisko znajduje się 17 minut jazdy od hotelu więc z łatwością dotrzecie tam taksówką.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »