Fly4free.pl

Loty na Hawaje od 2798 PLN. Wyloty z Krakowa i Warszawy

2798 PLN
plaża na Hawajach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eddy Galeotti / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Urlop na Hawajach marzy się niejednej osobie. My staramy się pomagać w spełnianiu tych marzeń i wyszukałem dla was dobrą ofertę przelotów na 3 różne wyspy w listopadzie.

W podróż udacie się w październiku lub listopadzie na pokładach samolotów Lufthasna i United Airlines. Do wyboru będziecie mieli loty na 3 główne wyspy Oahu(Honolulu), Kauai(Lihue) oraz Maui(Kahului). Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat polecicie tylko z bagażem podręcznym. Dokupienie większego bagażu rejestrowanego to wydatek ok. 200 PLN w jedną stronę. Po drodze czekają was przesiadki na terenie Europy oraz USA.

Lihue to główne miasto wyspy Kauai. Miejsce zdecydowanie polecane miłośnikom plażowania i tropikalnej przyrody. Czekają tam na was m.in dwie perełki – wodospady Opeakaa i Wailua oraz niezwykle piękna plaża Kalapaki Beach.

Oahu jest trzecią co do wielkości wyspą Hawajów i najbardziej popularną pod względem turystycznym. Tam też znajduje się Honolulu, chyba najbardziej znane miasto tego archipelagu. Jest tam też Waikiki, jedna z najpiękniejszą plaż na świecie i raj uznawana za raj dla surferów.

Maui to druga co do wielkości wyspa archipelagu Hawajów. Miejsce to z pewnością zadowoli osoby planujące aktywne zwiedzanie jak i plażowanie. Znajduje się tam park narodowy, drzemiący wulkan Haleakala oraz piękne piaszczyste plaże.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg).

Będąc w Honolulu proponuję wam pobyt w hotelu Aqua Ohia Waikiki. W jego ofercie znajdziecie klimatyzowane pokoje położone w dzielnicy Waikiki, 300 metrów od plaży. W Lihue z kolei zatrzymajcie się w Banyan Harbor Resort. Na Kahului warto rozważyć pobyt w Maui Seaside Hotel.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »