Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Florydę. Bilety do Miami z Berlina za 1496 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1496 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Też chętnie podróżujesz zimą do miejsc, gdzie nie musisz martwić się o pogodę? W takim razie powinna zainteresować cię oferta przelotów do Słonecznego Stanu. Na południu USA odpoczniesz oraz… coś zobaczysz – oczywiście jak tylko będziesz mieć ochotę – a jest tam co oglądać.

Do Miami udasz się tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg w terminach pomiędzy styczniem a lutym. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Norse Atlantic Airways z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych (podręczny o standardowych rozmiarach oraz przedmiot osobisty) musisz dodatkowo zapłacić 45 USD (ok.178 PLN) za lot w jedną stronę.

Termin podróży: styczeń – luty
Linie lotnicze: Norse Atlantic Airways
Bagaż: podręczny

Hotel od 469 PLN/2 osoby/noc

W Miami Beach proponuję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym The West Ave Studios. Znajduje się on w sąsiedztwie Lummus Park Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, łazienki oraz miejsca do spania i relaksu.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Możesz także rozważyć pobyt w kompleksie The Samantha by Lowkl. Każde apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w obiekcie 335 Ocean Walk Apartments, który znajduje się tuż przy plaży. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Możesz sobie pozwolić na nieco większy wydatek? W takim razie postaw na zakwaterowanie w 3* Waterside Hotel and Suites. Na terenie obiektu znajduje odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1549 PLN/pobyt

Na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego, jak i w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »