Fly4free.pl

Loty na Bermudy z Warszawy za 2175 PLN

2175 PLN
domki na bermudach
Foto: orangecrush / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Bermudy to terytorium zależne Wielkiej Brytanii na Oceanie Atlantyckim, położone na około 100 wyspach koralowych. To marzenie nurków oraz miłośników plażowania.

W podróż polecicie na pokładach linii Air Canada z bagażem podręcznym, sprawdźcie jak się spakować. Pamiętajcie, że mając przesiadki w Kanadzie musicie wypełnić aplikację eTa. Dłuższy przystanek (19h) w Toronto możecie wykorzystać na krótki city break. Będziecie mieli czas na zwiedzanie, ale dodatkowym kosztem będzie nocleg (ok. 294 PLN / 2 osoby). Skorzystajcie z mojej propozycji zakwaterowania w hotelu położonym niedaleko lotniska.

Bagaż

W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 23 cm oraz z jedną sztuką przedmiotu osobistego o maksymalnych wymiarach 43 x 33 x cm.

Apartament Sandpiper znajduje się w miejscowości Warwick Parish i oferuje odkryty basen oraz zakwaterowanie w apartamentach. Każdy jest klimatyzowany i dysponuje telewizorem oraz balkonem. Wszystkie obejmują kompletnie wyposażoną kuchnię z kuchenką mikrofalową oraz piekarnikiem, a także łazienkę z wanną lub prysznicem. Z okien roztaczają się widoki na basen i ogród.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »