Fly4free.pl

Loty na Barbados w sezonie za 1885 PLN. Z Berlina

1885 PLN
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Kusząca cena biletów na przeloty na gorące Karaiby i to w sezonie. Jeżeli pragniecie wypocząć w iście egzotycznej scenerii to zachęcam do rezerwacji biletów.

Na Karaiby zabiorą was linie Lufthansa i Condor. Na Barbados polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy. Dotarcie na lotnisko w Berlinie nie stanowi większej przeszkody. Z tego tekstu dowiecie się jak tam tanio i szybko dostać. Od grudnia na wyspie rusza sezon, a co za tym idzie najlepszy okres pogodowy. Miejcie to na uwadze wybierając termin podróży.

Na Karaiby udacie się z bagażem podręcznym oraz z jedną sztuką bagażu rejestrowanego bez dopłat. Po drodze czekają was przesiadki na lotnisku we Frankfurcie. Terminów jest sporo. Kilka z nich znajdziecie poniżej natomiast resztę w tym kalendarzu.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Proponowany przeze mnie apartament wybrałem szczególnie ze względu na lokalizację. Leży tuż przy plaży i niedaleko stolicy wyspy – Bridgetown. W apartamencie znajdziecie salon, kuchnię i wiele udogodnień jak np. klimatyzację, telewizję czy dostęp do internetu. Na miejscu dostępny jest również darmowy parking.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »