Fly4free.pl

Loty Lufthansą do Bilbao z Wrocławia za 460 PLN. Noclegi w hotelu Ibis + 308 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
460 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: trabantos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętnie zobaczysz coś nowego na Półwyspie Iberyjskim? W takim razie rusz na północ Hiszpanii i oddaj się eksploracji Kraju Basków! Znajdziesz tam ciekawe miasta, zapierające dech w piersiach widoki oraz restauracje wyróżnione gwiazdką Michelin.

Do Bilbao podróżować będziesz z wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika w terminie 24-29 października. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa z wygodnymi przesiadkami na terenie Niemiec. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Hiszpanii zatrzymasz się w hotelu ibis budget Bilbao City, który położony jest w sąsiedztwie stacji Autonomia, a od centrum miasta oddalony jest o nieco ponad 1 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem.

Termin podróży: 24 – 29 października
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1231 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 920 PLN/2 osoby

Wrocław – Bilbao – Wrocław »

Hotel 1541 PLN/2 osoby/5 nocy

W Bilbao rekomenduję ci noclegi w hotelu ibis budget Bilbao City. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 270 PLN/osoba

Wybierz się z Bilbao na wycieczkę do Sanktuarium Loyoli, Getarii, Zarauza i San Sebastian.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »