❗Słońce w supercenie ☀️😎 Loty i hotel z basenem na Fuerteventurze za 950 PLN 🌴🤯
Na Wyspy Kanaryjskie wybierzesz się z lotniska w Katowicach w terminie 12-15 grudnia (piątek-poniedziałek). Czeka cię bezpośrednia podróż linią Wizz Air. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny. Do zakupu biletu w cenie 560 PLN nie potrzebujesz członkostwa z żadnych klubach zniżkowych.
Na wyspie zatrzymaj się w zlokalizowanym na zachodzie wyspy apartamencie Tao El Cotillo – Vv. Po intensywnym zwiedzaniu Fuerteventury będziesz miał możliwość zrelaksowania się w basenie, który znajduje się na terenie obiektu.
📅Termin podróży: 12-15 grudnia
✈️Linia lotnicza: Wizz Air
🧳Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
🛏️Zakwaterowanie: apartament
Cena (dla dwóch osób) zawiera:
✈️ Loty z Katowic na Fuerteventurę 1199 PLN
🛏️ 3 noclegi w apartamencie: 781 PLN
Całość: 1900 PLN / 950 PLN za osobę
Hotel 781 PLN/2 osoby/pobyt
Na Fuertevenurze zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Tao El Cotillo – Vv. Do twojej dyspozycji będzie wygodne mieszkanie z własnym tarasem, w pełni wyposażoną kuchnią oraz widokiem na basen.
Samochód od 202 PLN/pobyt
Od razu po wylądowaniu, wypożycz samochód. Pozwoli ci on na zwiedzanie całej wyspy komfortowy i na własnych zasadach
Atrakcje 155 PLN/2 osoby
Chcesz odwiedzić kolejną z Wysp Kanaryjskich? Żaden problem! wskakuj na łódź i prosto z Corralejo ruszaj w rejs na niewielką, urokliwą wyspę Lobos, położoną tuż przy północnym wybrzeżu Fuerteventury.
Sycylia od 2794 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Majorka od 2699 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Riwiera Czarnogórska od 2808 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?